Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnèk magassab ?

Hogyan lehetnèk magassab ?

Figyelt kérdés
16 vagyok 158 cm szeretnèk nöni pàr centit minèl hamarab valamien ètkezesel nyujtàsal elèrhetö ès menyi idö Altat lehetsèges
2020. jún. 7. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Vegyél egy magas talpú cipőt.

16 éves vagy még nőni fogsz egy kicsit ha fiú vagy akkor főleg.

Egyébként nincs olyan h napi 2 tojás sárgája nélkül + 3 rántott banán napi 2x 5 perc nyújtózkodás és 1 hét alatt nősz 5 centit.

2020. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"minél hamarabb"

Ilyen módszer nincs, ami gyors.


"valamilyen étkezéssel"

Kifejezetten növesztő étrend nincs, legfeljebb, vitamin, és fehérje dús táplálkozás.


"nyújtással elérhető"

Elviekben olyan sport segíthet, ahol mindig nyújtózkodni kell, például kosárlabda.

Ám ha a felmenőid nem túl magasak, akkor genetikailag lehetetlent kívánsz.


"és mennyi idő alatt lehetséges"

még ha sportot vesszük figyelembe, akkor is évekbe telik.


Ha valaki nanoszomiás (törpe növésű) azt régebben kezelték majmokból kivont növekedési hormonnal - ez csak akkor hatásos, ha korán kezdik el a lábba injekciózni - viszont akkor bár a láb (combcsont) megnyúlik, de hihetetlen vékony lesz.

Létezik még a combcsont eltörése, kissé távolabb rögzítése, hogy a két csontfél összenőjön. Ez is több hét, és mivel műtét, kockázatos.

Magyarországon nem is tudom csinálnak-e ilyen műtétet.


Használhatsz a cipődön belül sarokemelőt, ha ez ennyire fontos neked, amúgy 18 éves korodig még nőhetsz pár centit, de egyébként barátkozz meg a gondolattal: neked ekkora a magasságod, 158 cm.

(By the way: nekem is ennyi, s nem származott belőle hátrányom)

2020. jún. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!