Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik nCore-n elite vagy legend rangúak?

Figyelt kérdés
Mennyi időbe tellett még eljutottál odáig?
2020. jún. 8. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
1 év és 1 TiB feltöltés kell hozzá, úgyhogy minimum 1 év lesz mindenkinél a rang elérése. Addig pedig arra gyúrnak, hogy a top 50k-ban legyenek. 1 év alatt simán felmegy 1 tera, nekem a 9 éves fiókban most van 15 terányi feltöltés, pedig minden megállítok ha letelt a seedkötelezettség.
2020. jún. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hány óra a seedkötelezettség? Hány torrentet seedelsz egyszerre?
2020. jún. 8. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:

48 óra a letöltési utáni 2-6 hétben vagy 1-es arány. Ha elérem, én lestoppolom a torrentet, megnézem amit letöltöttem és törlöm a gépről, és így is bőven lehet terákat feltölteni.

Én csak általánosságban írtam hogy mi kell az elite-hez, nem vagyok az. Néha voltam, szerintem ahhoz több tucat torrentet kell futtatni hónapokon át, hogy fenntartsd magad a legjobb 50 ezer felhasználóban, miközben vannak kb 650 ezren.

2020. jún. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 180 torrent, kb 2 TB összméretben napi 8-14 órát fut. Napi 20-70 GB megy fel. 7 éves fiók, 6 saját feltöltött torrent. Ezzel stabilan tartom az elite rangot, 11000-14000 között van a havi helyezésem attól függően, hogy mennyi megy fel az adott hónapban. Ami anyag amíg a gépemen van, bent hagyom seedben, a kliens folyamatosan fut a háttérben ha megy a gép.
2020. jún. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

50-60 torrent fut folyamatosan, amíg jár a gép (3-16 óra/nap), az acc 9,5 éves. Évek óta megvan már az elit rang, amit többé kevésbé folyamatosan tartok is.

Régen jobban foglalkoztam ezzel, akkor 100+ torrentet futtattam állandóan; ma már nem érdekel a rang, mert gyakorlatilag nem lesz tőle "jobb" az accom, mintha csak tag lennék. Ha elérem hó végén, elérem, ha nem, nem. Manapság ha letöltök egy filmet, az is addig marad seedben, amíg megnézem, utána törölöm a kliensből a torrentet és a gépről is a filmet.

2020. jún. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!