Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom törölni Minecraft...

Hogyan tudom törölni Minecraftban a texture packet?

Figyelt kérdés

Szóval találtam egy texture packet, be is raktam, de ezután nem indult el a játék.

Ahova behúztam mappába a texture packet gőzöm sincs, hogy hol találhatom meg. Gondolom onnan kéne kitörölnöm de lehet hogy rosszul gondolom.



2020. jún. 13. 15:37
 1/2 anonim válasza:
%appdata%, vagy a gépednél a keresésbe írd be hogy minecraft, ott keresd ki a texture packes mappát, ha nincs olyan mappád vagy nem oda raktad akkor minden mappát nézz át a minecrafton belül és ha megvan akkor egyszerűen csak töröld. Azt hiszem így kéne.
2020. jún. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 scout9 válasza:
Írd be a gép keresőjébe, hogy %appdata% , majd menj rá a .minecraft mappára, majd a resourcepacks mappába, és ott lesznek ezek a textúrák. Onnan már csak ki kell törölni :)
2020. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!