Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz amit csináltam?

Szerintetek gáz amit csináltam?

Figyelt kérdés

Anyám egésznap kiabált velem oknélkül, holnap lesz a szülinapom..

Vett egy 16-os lufit, örültem megköszöntem..

Aztán szépen megkértem fogja meg megörökítem mert annyira tetszik, erre elkezd ordibálni lehordani mindennek és én meg megfogtam a lufit és kilukasztottam egy olloval hirtelen felindulásból mert zavart, hogy ennyit nem tenne meg nekem és hogy ok nélkül ordibált.. Utána kidobta a lufit. Mielőtt jönnének a kommentek,hogy hálátlan vagyok stb nem.. semmit nem kértem és nem is kapok ezzel gond nincs de az,hogy ilyen ünneprontó azzal igenis van és úgygondoltam énis az leszek. :/


2020. jún. 13. 16:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírás hibákért..
2020. jún. 13. 16:34
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Én inkább úgy fogalmaznék:

Érthető, amit tettél, még ha hirtelen felindulásból is.

Ki szereti ha vegzálják a szülinapján? Főleg, ha az a szülőanyja.

Valószínűleg anyád is félreérthette azt a szándékod, hogy le akartad fényképezni a lufit, vagy őt a lufival, és emiatt akadt ki.

Bizonyosat nem tudhatok, mert csak azt látom, tudom, értem, amit leírtál, és ebből állíthatok fel teóriákat.

Szerintem lépj túl rajta. Bocsáss meg mindenkinek, és felejtsd el.

2020. jún. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit ordított rád és miért?

Nem értem...te miért lennél hálátlan vagy rossz???

2020. jún. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a stressz miatt is sokszor elrontódtak az ilyen ünnepek ,mondjuk én gondolkozom néha hogy valamit széttépek vagy osszetorok de jon egy sullagat higy mi lesz ha....

En ezt nem tettem volna hisz megörökitettem volna de én sem értem miért ordibált a szulinapodon,nákunk is okok miatt amit nem irok le...

2020. júl. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!