Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Avram Latosca magyar ?

Avram Latosca magyar ?

Figyelt kérdés
csak mert olyan szep bore van, habar lehet szolis bor, de a nevebol kiindulva nem magyar
2020. jún. 14. 20:09
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
66%
Igen, a csajszi magyar csak külföldön él. Egyebkent ez egy művésznév neki, az igazi neve Vivien.
2020. jún. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Jaaaah.. Azt hittem az eredeti:D
2020. jún. 15. 16:47
 3/29 anonim ***** válasza:
41%
Megnéztem ezt a nőt, szép a bőre?? Akkor az enyém gyönyörű 😅 tiszta foltos feje mindene, mert az antikreol bőrét szerintem szetszolizta. Arról nem is beszélve, hogy kötőszövetileg eléggé a szétfolyt kategória. Semmi feszesség, pedig azért gyerek nélkül így kinézni.. mint két bálna a palijával 🤭 arról meg ne is beszéljünk, hogy kinéz vagy 37 évesnek, nem 25nek. Jól teszi, hogy kivakolja magát ráfér 🤣
2020. jún. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
53%
Jaj nehogy már bárki is rá akarjon hasonlítani meg a hordó testére + ló fejére :D De ő meg úgy odavan magától, monja hogy nem zavarják a plusz kilók, mégis fogyózott a szülés előtt. Mondja, hogy smink nélkül is elégedett magával, de imád vakolattal a fejln lenni + mondta h szarul érezte magát műszempilla meg ilyenek nélkül :D
2020. jún. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
47%

Kedves 4-es!

A bodyshaming-el fűtött kommented (remélem tudod) nem tesz tanúbizonyságot semmiféle magasabb intelligencia hányadosról, hiába próbálod elhitetni mindenkinek a laza kommenteddel, hogy te vagy a király.Szerinted egy személyt csak a kinézete miatt tekinthetik példaképnek? Attól még, hogy te így cselekszel, ez nem így van. Avram egy rendkívül segítőkész nő, tuti tippjei vannak, amivel nők és lányok százait, sőt, ezreit húzza ki a gödörből és ad nekik önbizalmat. Egy csodálatos anya, gondoskodó szellem, remek barátnő. Ez mindenképpen egy követendő példa a fiatalok és idősek számára is.

A súlyával kapcsolatban pedig nem értem a problémát. Lehet, hogy nem egy karcsú nő, durván vékony combokkal és lapos hassal, de ettől függetlenül egy üde teremtés, gyönyörű vonalakkal rendelkezik. Igen, lehet, hogy azt mondta, nem zavarják a plusz kilók, azonban bizonyára te is tudod, mit rebesgetnek a terhességről. Az ember felszed plusz tíz kilót és nehezen tudja majd leadni azt. Avram ezt akarta elkerülni, így inkább csökkentett a súlyán, hogy majd a szülés után kevesebbet kelljen küszködnie a fogyással. Mint később kiderült, egyáltalán nem volt problémája az állítólagos gyorsan felcsúszó kilókkal, ennek külön örült is.

Plusz, egy nő érezheti magát egy istennőnek smink nélkül is. Vivi esetében ez érthető, gyönyörű minden szemszögből. Hogy mégis miért visel akkor sminket? Tudod, a legtöbb nő csak ezzel érzi magát teljesnek. Nem kell egy embernek feltétlenül csúnyának lennie ahhoz, hogy viselhessen sminket. A sminkelés olyan, mint a festés, művészet, amit a világunknak véleményem szerint jobban kéne értékelnie. Akik tudnak sminkelni, azok művészek, hisz nem kis meló kipingálni magadat, főleg, ha jól is akarsz kinézni. Egyáltalán nem bűn, ha valaki sok sminket használ, szeret sminkelni, azt csinálhatja, amihez kedve van és ez a lényeg. Ezért nem kell elítélni senkit sem. Így érzi boldognak magát, teljesnek, és még inkább vakító szépségű nőnek érezheti magát. Akkor meg mi a baj? Zavar egy ilyen fényes csillag tündöklése? Örülj neki, hogy ő legalább elégedett magával ebben a szar világban és nem azzal foglalatoskodik 0-24ben, hogy embereket küldjön el a bús picsába, csupán azért, mert nem tetszik neki a kinézetük. Neked is azt tanácsolom, dolgozz a hibáidon, szeresd magadat és feletkezz meg mások fikázásáról, mert úgy nem jutsz előrébb. Ki tudja, talán neked is lesz egynap ilyen "undorítónan nagy" önbizalmad. Sok sikert!

Köszönöm a figyelmet.

2020. dec. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
54%
Na ez a kis talpnyaló szenteste itt vergodik. 😂😂😂 menjél karácsonyozz ne itt írd a regényt 😂😂😂
2020. dec. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
55%
Jézusom ennyire elvakult embert régen nem láttam. Remélem, hogy vagy az anyja vagy vagy valamelyik rokona, vagy omaga szerelmes még ennyire magába.. más különben orvosi eset 😳
2020. dec. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
55%
Szép volt 5-ös, jár az avramos bögre :D
2020. dec. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
52%

Na akkor kedves otoske. Koszi a jellemzest, bar nem ertem ha avramot nem lehet megitelni par video alapjan engem hogy itelsz meg egy kommentbol? :D

Szerintem ez a no vegtelenul arrogans, hazug es artalmas. Mivel huz ki a godorbol? Hogy azt mondja legyen onbizalmad? Hogy egyik videoban azt kamuzza vettek a hazat, a masikban meg elszolja magat hogy berlik es szules utan ment a foberlo? Egy olyan no legyen a peldakep aki szerint ne bantsuk egymast, de insta sztoriba kitette szules utan, ahogy kineveti a siro szobatarsat a korhazban? Akit nem kedvel a pasijanak a csaladja (ezt o maga mondta)es a maganyat egy kameraba beszelve csillapitja, mert nincs egy nyamvadt baratja se? Aki hol beszel hollandul, maskor meg spanyolt mond helyette? :D

Ezzel meg leallhatnatok hogy aki kritizal barkit az csakis feltekeny lehet, koszonom szepen nekem az onbizalom nem ott kezdodik hogy egy idegen no bolcsessegeit hallgatom a neten :D ha a fejed tetejere allsz akkor se birsz meggyozni es nem, ez nem jelenti azt hogy szar az eletem.

2020. dec. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
40%
Amugy meg mit banom en miert sminkel, ugy is mast mondd minden videoban. Nezzed ha akarod, de masokat hagyjal beken hogy meglegyen a negativ velemenyuk, nekem nincs szuksegem senki idegen utmutatasara.
2020. dec. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!