Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért zavar, ha roma fiú nyomul?

Miért zavar, ha roma fiú nyomul?

Figyelt kérdés
Az van, hogy származásom nekem is roma:(Én már beilleszkedtem a magyar emberek közé.8 hónapos korom óta magyar családban nevelkedem szerencsére:))És arra lennék kíváncsi, hogy miért undorodom ha egy roma pasi akar velem járni?Eddigiek nem tetszettek és mindet elhajtottam.De jobban belegondolok, és rájövök, hogy semmi esélye nincs roma fiúnak nálam.Miért van ez?Egyébként 16 éves vagyok.
2010. júl. 31. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Mert neked nem tetszenek a roma fiúk.Akkor keress mást.:)

Nincs ezzel nagy baj, nekem is teljesen más fiúk jönnek be.

2010. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
lehet a környék , környezet , neveltetés miatt nem szoktad meg és ezér nem jön be maga a stilus. én mongyuk magyar vagyok de barna börü és eléggé roma környéken lakok és szeretem ha roma csajok nyomulnak mer bejönnek:D
2010. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

~Engem nem zavar,de nem tud megnyerni...nem tudom,miért.(: de sok magyar sem tudna...

mylife15

2010. júl. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!:)
2010. júl. 31. 20:03
 5/14 anonim ***** válasza:
30%

azért mert normális értékrended van. Viszont az is gusztustalan lenne, ha egy magyar fiúval akarnál összejönni (semmi sem rosszabb a fajkeveredésnél)

Szerintem próbálj meg keresni egy normális vagy hozzádhasolnó roma fiút, talán akad még ilyen is... (vagy nem...)

2010. júl. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért undorító ha magyar fiúval jön össze? Szíve joga eldöntenie mindenkinek, hogy kivel jár... Amúgy engem azért zavar ha roma fiú nyomul, mert eddig még egy normálissal sem találkoztam. Túlságosan beképzeltek és erőszakosak. Nem értik meg a nem szót, és ha udvariasan megkéred, hogy hagyjon békén, akkor csak azért is tovább csinálja. :D

20/L

2010. júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én láttam már szép, nagyon aranyos roma fiút.Olyan igazán megtermett férfi volt:D De úgy őszintén látszott rajta, hogy bunkó meg ahogy akkor ott viselkedett, az sem volt valami nagyon szép:S Engem is igazából ez zavar a roma fiúkban.Normálissal még nem találkoztam.


Egyébként meg miért lenne undorító, ha magyarral jönne össze?SZerintem nem lenne az.A szerelem nem ettől függ.

NYugodtan összejöhetsz egy magyar fiúval, ha úgy akarod.Te jogod eldönteni;)

2010. júl. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
Most ezt ugye nem komolyan kérdezitek, h miért lenne gusztustalan ha két különböző származású ember összenjönne? Gondoljatok már bele...az ilyen kapcsolatokból pedig "korcs" gyermek születne... Ez szerintem teljesen természetellenes, és én nem szeretnék ilyen világot:( persze senki sem tehet arról h milyen származású embernek született..,de ha már ez van akkor álljon ki a saját fajtájáért, ne keveredjen!
2010. júl. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!20:19-es teljesen igazad van, ha nemet mondasz még jobban nyomulnak:@
2010. júl. 31. 21:01
 10/14 A kérdező kommentje:

20:04

Elfogadom a válaszodat, és köszönöm a véleményedet:)

De el kell szomorítsalak, mert az a tervem, hogy magyar pasival fogok családot alapítani mikor eljött az ideje.Meg sem fordult a fejemben hogy valaha is roma pasival legyen kapcsolatom.:)Épp ezért írtam ki a kérdést, hogy baj van-e velem , ha így gondolkodom erről.

2010. júl. 31. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!