Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért zavar, ha roma fiú nyomul?

Miért zavar, ha roma fiú nyomul?

Figyelt kérdés
Az van, hogy származásom nekem is roma:(Én már beilleszkedtem a magyar emberek közé.8 hónapos korom óta magyar családban nevelkedem szerencsére:))És arra lennék kíváncsi, hogy miért undorodom ha egy roma pasi akar velem járni?Eddigiek nem tetszettek és mindet elhajtottam.De jobban belegondolok, és rájövök, hogy semmi esélye nincs roma fiúnak nálam.Miért van ez?Egyébként 16 éves vagyok.
2010. júl. 31. 19:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem meg pont az lenne a helyes, ha a romák beleolvadnának a magyar társadalomba, mintsem csak a saját fajtájukkal alapítanának családot.
2010. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Azért zavar ,mert rasszista vagy.
2010. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
utolsó előtti válaszoló milyen igazad van.Talán lenne esélye mindenkinek a normális életre.
2010. aug. 6. 23:09
 14/14 A kérdező kommentje:
utolsó igazad van.és ezzel mit lehet kezdeni, mert én szégyellem, de hát roma vagyok.lehet valamit tenni ellene?
2010. aug. 6. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!