Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen alkalmazás van iPhone-o...

Milyen alkalmazás van iPhone-on amivel lehet wifi nélkül is zenét hallgatni?

Figyelt kérdés
És le is lehet tölteni zenét.

2020. jún. 17. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

a gyári zene app kiváló alkalmazás, jól lehet vele zenét hallgatni internet nélkül is.

Csak le kell tölteni a zené számítógépen és áttenni a telefonra.


ingyenes zeneletöltő app nem nagyon van, amik vannak azok általában jó sz..rok.

2020. jún. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Egyetértek az első válaszolóval ( jó a gyári ha van annyi időd h letöltesz zenét a gépedre, majd az itunest letöltöd a gépre, csatlakoztatod a telot es a gepet és átmásolod a telefonra ami kell)

De ha rászánsz egy 1500 ftot havonta akkor ott a spotify. Ott tudsz playlisteket osszeallitani meg van sok elore osszeallitott es van egy olyan opcio h letoltes es akkor offline is hallgathatod az adott playlistet

2020. jún. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

vagy az Apple music

diákként feleáron van!

2020. jún. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tubizu
2020. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én tubizut használtam, de nem nyerte el a tetszésemet, viszont jó alkalmazás ha se pénzed, se időd :DD

Én időközben inkább előfizettem a spotifyra és tökéletes, én azt mondom ha megteheted akkor mindenképpen megéri! Most 3 hónapig ingyenes amúgy is!

2020. jún. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!