Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi idő a szállítás a...

Mennyi idő a szállítás a konzolvilágtól?

Figyelt kérdés
Szombaton adtam le a rendelésem olyankor az oldalon még raktáron volt a termék és pár óra múlva vissza is jeleztek, hogy a rendelésem beérkezett. Hétfőn kaptam tőlük egy újabb üzenetet, azt mondták összekészítették a csomagomat és már csak a futárszolgálatra várnak, de 1-2 munkanap a szállítási idő. Gondoltam legrosszabb esetben megjön szerdára, de ma már péntek van. Szerintetek mit kéne csinálnom?

2020. jún. 19. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel őket vagy írj nekik (Facebook, email).
2020. jún. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nézd meg, hogy van e raktáron. Ha nincs akkor még várj hétfő/keddig, ha raktáron van akkor írj nekik. Meglepően segítőkészek, nagyon gyorsan válaszolnak.
2020. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nos felhívtam őket. Az okát nem mondták meg miért nem adták már át a futárszolgálatnak a megrendelésemet, pedig egész végig náluk volt a csomag. Még csak elnézést sem kértek, hogy ilyen csúnyán megvárakoztattak. Most küldtek egy emailt, amit már korábban megkaptam (összekészítés alatt). Elvileg jövő hétre megérkezik...
2020. jún. 19. 19:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szép...
2020. jún. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én hétfőn du. 2 órakkor rendeltem egy új billentyűzetet és kedden reggel már itt volt, mondom wtf ilyen se volt még
2020. jún. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A jelenlegi helyzet az, hogy a gls biztosan holnapra kiszállítja, de ha nem hívom fel a konzolvilágot akkor az ottani dolgozók még mindig szarnának a csomagomra. Többet én nem rendelek semmit onnan az biztos!
2020. jún. 23. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!