Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha korábban voltunk egy...

Ha korábban voltunk egy hotelban a párommal, és vissza megyek a személyes adatainkért, azt megmutathatják nekem?

Figyelt kérdés
Annyi a légyeg, hogy egy év kapcsolat után lebukott, hogy felesége van. Na most én vissza szeretnék menni a hotelbe, hogy a papírokat, amit érkezéskor kitöltöttünk lefotózzam és elküldjem a feleségnek. Ez így ilyen formában megvalósítható és lehetséges??

2020. jún. 19. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Ez így ebben a formában aljasság, becstelen és törvénytelen dolog. A szálloda neked sem adhat betekintést a vendégkönyvbe, lefotózni biztosan nem fogják engedni. Egy kis lazaságot el tudnak sumákolni, a fotót már nem.

Értem én, hogy bosszúra vagy éhes, csak nehogy öngólt rúgj.

2020. jún. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért ne adhatna, mikor az én saját adataimról van szó??
2020. jún. 19. 09:58
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Mert nem a saját adataidról van szó.
2020. jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Kedves(?) kérdező! A saját nevedet miért küldenéd el bárkinek? Ugye?
2020. jún. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Két jellemtelen ember szépen egymásra talált. Első teljesen jól írja. Hiába az egyik fél te voltál, de a másik nem. Érzékeny adatokat nem adhatnak kis csak hatósági megkeresésre.
2020. jún. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bárhol lekérheted, hogy milyen személyes adatokat tárolnak és kezelnek rólad. De a pasi egy másik személy, az ő adatait nem kérheted ki.
2020. jún. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem lekérni akarja az adait, hanem bosszúra használná. Ahhoz nem partner egyetlen szálloda sem.
2020. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!