Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tik tok-on hogy legyek híres,...

Tik tok-on hogy legyek híres, hogy sok követőm legyen?

Figyelt kérdés
Annyi videót feltettem már de csak 205 követő 😔

2020. jún. 19. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem rajtunk mullik. Azért mert nem tök mindegy mit raksz fel. Probálj meg valami kreativat összehozni. És annyira MÉG ne számits hogy olyan leszel mint mondjuk charli hogy te leszel a legtöbb kővetős ember de ha magyaron ugy számitjuk kb 100-200 ezer követőnél vagy hires magyar tiktokker (de a kreativhoz visszatérve nem az a kreativ hogy táncolsz, tátogsz meg fekete képernyős dolgokat raksz fel) ha privátba leirod a neved talán még többet tudok segitenni
2020. jún. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
azt ugye tudod, hogy ezek a követők kb. semmit se jelentenek? Ez nem egy cél, amit épp eszű ember el akar érni
2020. jún. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem értem másokat mért követnek sokan. Engem meg jó ha 1 követ egy nap.
2020. jún. 20. 10:31
 4/6 anonim válasza:
100%

YouTubeon keress vicces, érdekes videókat, képernyő felvétellel vedd fel, vágd ki, rakd ki TikTokra, ha nem sikerül foryouba rakni, akkor töröld le és töltsd fel újra! (100%hogy rövid időn belül lesznek követőid!)

Majd ha már szép szám követnek, rakd privátba a videókat, és tegyél fel olyan videókat amiket alapból szerettél volna :)

Nekem 10 ezer követő van, van 1 millió nézettséges videóm is

2020. jún. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De jó neked
2020. jún. 20. 11:57
 6/6 anonim válasza:
Próbáld meg ezt tuti bevalik
2020. jún. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!