Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért dicsérik mindenhol a nőket?

Miért dicsérik mindenhol a nőket?

Figyelt kérdés
Mindenhol olvasom jaj de szép,jaj de szép vagy.De miért a nők legtöbb százalékán mindig smink van,mi abban a szép ,hogy egy maszk van rajtuk?Nekem az a szép aki smink nélkül is meg tud lenni.

2020. jún. 20. 12:39
 1/2 anonim válasza:

Akkor dícsérd azokat.

Nem értem mitől olyan rettenetes dolog ez, hogy ki kell írni róla egy kérdést.

Annyira megakarod váltani a világot, inkább a komoly problémákra fordíts ennyi energiát.

2020. jún. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mert egy nő mindig képes berágni, ha nem dicsérik agyon, az pedig senkinek nem jó..

Egyébként sajnos az a helyzet, hogy a többségnek a szarrá sminkelt példányok jönnek be.. Azt, ami természetes, unalmasnak vagy igénytelennek tartják sokan. Hogy miért van ez, nem tudom, de remélhetőleg valaki majd ezt is megválaszolja..

2020. jún. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!