Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kormányablak időpontfoglalás...

A kormányablak időpontfoglalás most nem működik, vagy csak nálam nem jó?

Figyelt kérdés
Próbálnék Szeged kormányablakba időpontot foglalni, két helyen is néztem, de a táblázatban mindenhol szürke (nem foglalható) van megjelölve. Előre tekertem 1 hónapnyit, ott sem volt foglalható hely.

2020. jún. 20. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Elméletileg már nem kell - legalább is a fővárosban. A telefonos regisztrációkor is mondják, hogy nem szükséges az időpont, be lehet személyesen menni, DE kell maszk.

Szegedet pont nem tudom, de talán telefonon nyújtanak némi felvilágosítást.

2020. jún. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért szerettem volna foglalni, mert akkor tudom, hogy hányra kell mennem, és akkor általában nem kell várni, max 5-10 percet. Nem szabályzás miatti gondoltam.
2020. jún. 20. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Működik a kormányablak időpontfoglaló.

Igencsak általánosítottál a kérdésedben.

Nem írtad meg, hogy a négy közül melyik szegedi kormányablakban nézted, és milyen ügykörben?

Például, a Szeged, Rákóczi tér 1. címen levő kormányablakban, egy elég gyakori ügykörben, vezetői engedély cseréjére, akár már holnap délelőttre is van időpont: [link]

2020. jún. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Rákóczi, meg a rokusiban néztem európai egészségügyi kártya igénylését.
2020. jún. 21. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!