Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a nők a gyengébbik nem,...

Ha a nők a gyengébbik nem, akkor miért nekik kell szülni és miért nekik kell elszenvedni a menstruáció okozta panaszokat és gondokat? Meg úgy az egész menstruációt?

Figyelt kérdés

2020. jún. 22. 00:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
18%

A nők egyrészt sokkal szívósabbak, másrészt jobban elviselik az élet megpróbáltatásait. Nálunk 10 évvel élnek tovább, mint a férfiak.

Ettől még ők a gyengébbek, a férfiak erősebbek.

Tesztoszteron.

Ezért is halnak hamarabb a férfiak.

2020. aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%

11:



"A nők egyrészt sokkal szívósabbak, másrészt jobban elviselik az élet megpróbáltatásait." :DDD


persze, azért, mert nyivákolnak 2-őt, és a férfiak megoldanak helyettük mindent. vajon a hajléktalanok 90%a miért férfi?



"Ezért is halnak hamarabb a férfiak."


ja meg azért, mert többet dolgoznak, a nehéz fizikai munkákat is ők végzik, és jóval nagyobb stressz hárul rájuk.

2020. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
22%

egyébként végigolvastam a válaszokat, és hát nagyon szomorú: itt is látszik, hogy egyre jobban butulnak el a nők, és hisztin önsajnáltatáson kívül nem nagyon képesek már semmire.


én nem hetero srác vagyok, és pont ezért már nem is barátkozom nőkkel: hiába több diplomások, a férfiakhoz képest jóval szerényebb szellemi képességűek, rengeteget sajnáltatják magukat, frusztráltak..szóval 45 évesen is olyanok, mint a kislányok.sajnos.

2020. aug. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#12

Miért is hazudsz,nem több női ismerösöm vegez fizikai munkát mint férfi.

Nálunk példaul egésznap otthon ült a férfi a nő dolgozot,takaritot,vigyázatot a gyerekekre,és nem végzet el semiyen fizikai munkát.


Nem tudom miről beszélsz amugy,a nők fütyentenek és a férfiak elintézik.Hol elsz te a férfiak le se szarnak minket nőket szarnak ránk.

Kihasználni kitudnak minket mást nem,a férfiak egésznap csak otthon ülnek ,mig a nők dolgoznak és csinálnak mindent ,ennyi.

Velem sose bánt egy férfi se kesztyűs kézel,meg egy k..rva virágot se hozot sose senki.

Uzoljára 10 éve ölelt meg egy férfi azota nem is nagyon beszéltem férfival.

Inkább azt mondanám a nőknek kell mindent csinálni.

2020. aug. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
58%

#13

Én pont ugyan eből az indokbol nem foglalkozom férfiakal csak nőkel .

A ferdiak egyformák csak kihasználnak minket,nem jól semmire.

Folytok csak a dugáson jár a fejük azon kivül nem létezik semmi sámukra csak az.

Igazábol a férfiaknak nincs is semmi értelmük,borzasztó ez a világ...

2020. aug. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Miért is hazudsz,nem több női ismerösöm vegez fizikai munkát mint férfi."


itt abba is hagytam az olvasást, mert alapvető logikai képességekkel sem rendelkezel, viszont annál nagyobb a szád.


szerinted a környezeted alapján levonhatunk általános következtetést, mely szerint az egész országban vagy Európában több nő végez fizikai munkát, mint a férfit? nem. de sztem te is pontosan tudod, hogy hülyeség amit írsz, és jóval több férfi végez fizikai, tudod, statisztikák.


most erre mit mondjak? :D erről beszéltem, egyre nagyobb a nők arca, miközben egyre inkább elbutulnak. hiszti hiszti hiszti, de épkézláb érvelést képtelenek vagytok összetákolni.

2020. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
58%

#16

Te bajod,de akkor ne is foglalkoz a nőkel.

Ne legyél az a képmutato férfi aki itt ostobáza a nőket,de az meg kellene neki.

Drágám te is hisztizel most nem veszed észre pont mint egy nő.

Szerintem azért vagy meleg mert legbelül nő akarsz lenni,szoval.

2020. aug. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!