Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 vagyok és a legtöbb 45 kg...

13 vagyok és a legtöbb 45 kg volt, és valahogy hízni szeretnék mert sovány vagyok, nagyon de valami olyan étel kéne ami nem túl zsíros, ami nem növeli a koleszterin szintem, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Mert én megeszek egy (vagy több) édességet,sütit és egyáltalán nem hízok tőle meg mástól sem..vhogy lebontja v mit csinál a szervezetem és nem hízok:(persze nem akarok nagy zsírpárna lenni..:D

jah és erre is válaszoljatok lééci:Youtubeon egy videón lehet honlapot hirdetni?mert akarok vidit csinálni amiben

hirdetem az oldim.


2010. aug. 1. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Örülj inkább neki...
2010. aug. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
VÁLASZOKAT!!
2010. aug. 1. 14:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm is 13 éves, 163cm és 40 kiló. Mi a problem? Eszik az, de egyszerűen nem sportol hozzá, hanem hazamegy, és annyira lusta, hogy onnantól csak 5 órán keresztül tv nézés közbe írja a házi feladatát. Ennyi amit csinál. Sportolni kell, izmosodni, és enni hozzá!
2010. aug. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

oksa és ez:Youtubeon egy videón lehet honlapot hirdetni?mert akarok vidit csinálni amiben

hirdetem az oldim.

2010. aug. 1. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!