Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg akarok változni,! . Hajam...

Meg akarok változni,! . Hajam ápolni, növeszteni, hogy tudnám? . Arcom zsíros, pattanásos vagyis inkább, pici fekete mitesszeres, ezeket szeretném el tüntetni, hogy tudnám, mivel? . Szintúgy a mellkasom, és a hátam :/ . és fogyni akarok,13 kg-t :/

Figyelt kérdés

Nő/ 168cm/ 66kg/ a hasamból kéne, combomból és az arcomból, feszesíteni akarom a popsim, a pocim, combjaim.

természetesen akarok szép lenni, vékony, 170cm/ 53 kg/ hosszú hajat akarok, szép tiszta arcot, mellkast hátat.. szé egészséges, nagy saját körmöket.. ápolt, selymes bőrt.. lapos feszes hasat, izmos feszes combokat, vékony karokat, feszes melleket.. nagyon hálás lennék.. ja mindezt nem egy hét alatt.. min 4hónap.. de max 6 hónap :S oké az is tökéletes ha nyárra.. de SEGITSETEK KÉRLEK, KÖSZIKE


2011. aug. 26. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát a hajadat te tudod, milyen..vegyél ahhoz való sampont/balzsamot/pakolást.Az arcodon segíthet egy kozmetikus, ha komolyabb akkor bőrgyógyász. A testeden csakis mozgással tudsz segíteni, illetve az étrend..:D ne egyél sok cukrot, zsírosat stb, inkább egészségesebbet:) sok sok torna videó fent van neten. Körmök..hát ha nem nagyon írtad mi vele a baj, így nemtudom, ha rágod akkor ne tedd, ha vitaminhiányos vagy és foltos a körmöd szedj vitamint:D használj köröm erősítő körömlakkot, néha a tetejét polírozd át(bocsi ez nembiztos, hogy így mondják, a reszelés enyhébb formája:D) hirtelen ennyi jut eszembe..
2011. aug. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Elöször is, köszönöm a választ.

a hajam, 5 éve, hosszú egészséges volt, 3-4 éve vasalom, azóta töredezett.. rövid /levágattam../ és fénytelen.. gyorsan zsirosodik..

arcom, annyira nem.. de nem szép.. mármint nem feltünö, dee engem bnagyon zavar..

most kezdek kondizni, majd rendesen egészségesen étkezni.

körmöm, régen, 3-4naponta vághatam le mert annyira gyorsan nőtt, lent 3hónapra, mükörmöm, azóta, töredezett, vitaminhiányos, és 3 havonta vágom le, de akkor is rövid még.. neem rágom, fuj undoritó, nem nőies.. :) ja cigizni, alkoholizálni nem szoktam.. :)

hát köszönöm :)

2011. aug. 26. 23:22
 3/7 anonim ***** válasza:
hát igen a hajvasalással fel kéne hagyni:S használj hajvégápoló olajakat(ha még van töredezett rész, azt vágasd le), viszont használhatsz zsíros hajra való samponokat. Az arcod..a kozmetikus télleg szépen kinyomkodja a mitesszereket, és egy kis alapozós is használhatsz. A körömmel én is jártam így..pedig nekem csak 3szor volt fent egyhuzamba..és fél évig szenvedtem vele:S de az hamar rendbe fog jönni, csak gondolom neked is elvékonyodott:S ugyhogy amit az előbb írtam h "reszeld" a tetejét..hát inkább ne:D a kondihoz sok sikert, én is próbálom magam rászedni, de mindig a melegbe jön rám a tornázhatnék:D
2011. aug. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Másfél hónapja, nem nagyon vasalom, talán 5-ször vasalam ki, ahhoz képest, hogy előtte akár napi kétszer 20-25 perceket :S

hát de levágatni nem menne... igyis rövid :(

na akkor irány akozmetikus

körmöm,lassan egy éve volt műkörmöm, és még mindig vékony, csúnyácska..

:D:D

nekem kedv kérdéseel nincs baj, szivesen megyek ha 20 fok körül van a levegő..

na akkor neked is sok sikert..:)

2011. aug. 26. 23:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Szépnek születni kell.

Ápolt és igényes lehetsz.

A fogyás rajtad áll. Kezdj el sportolni, fogd vissza az evést. Nem kell nassolni, üditő helyett igyál vizet, ne egyél este, és minden étkezéskor figyelj oda, hogy keveset egyél. Ennyire egyszerű. Én is most adtam le a 10 kiló feleslegemet napi kb. 1000 kcal-os diétával. Nehéz volt, de akarni kell. Ez az a dolog am emberen, amin tud változtatni kellő odafigyeléssel és elszántsággal.

A haj az sok mindendtől függ. Ha nincs olyan típusú hajad, akkor sosem lesz szép és hosszú hajad. Inkább találd meg a neked legmegfelelőbb fizurát, ami nem biztos, hogy a hosszú. Egy jó fodrász segít ebben.

A körmeidet növeszd, és szedj vitamint, attól erősödik. Illetve jó ha lakkozod, akkor nehzezebben törik le. De ha nincs egyszerűen szép saját körmöd, akkor egy egyszerű, pici műköröm nem olyan gáz.

A bőrödön meg a kozmetikus illetve valami jó illatszer segíthet.

Hány éves vagy amúgy?

2011. szept. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen kövér vagyok. Sőt.. Alacsonyabb, és kövérebb. Én 13 éves vagyok. ÉN mit Tegyek??? :(
2011. nov. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszek abban, hogy vannak született szépségek. Másrészt mi a jó abban egy másik embernek, hogy valaki szép? Nézegeti, vagy netán szexel vele? Manapság nagyon eltúlzott az ember külső szépségének szeretete. Miközben a szép emberek nagyon gyakran buták vagy közönségesek. Ennek oka sokszor az, hogy nekik semmit nem kell tenni annak érdekében, hogy szeressék, elfogadják őket, mert rájuk néznek, és mindenki pozitívan áll hozzájuk. Ezért fejlődni sem tudnak. Tisztelet a kivételnek.
2013. szept. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!