Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van még olyan oldal, ahol...

Van még olyan oldal, ahol közzétehetném az írásaimat?

Figyelt kérdés

Most Wattpadon próbálkozom, és elismerem, vannak ott nagyon jó írások is, de többségében az ottani történeteket nem találom éppenséggel... színvonalasnak. A Merengőtől pedig hamar elment a kedvem. Eleinte tetszett, népszerű oldal és voltak, akik olvasták a regényemet, de mielőtt közzétehettem volna, minden apróságba belekötöttek.


Vannak még olyan oldalak, ahol érdemes lenne próbálkoznom?



2020. jún. 22. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Próbáld meg mégegyszer a Merengőn... Ha tényleg színvonalas a műved, akkor közzéteszik. Szerintem teljesen rendben van, hogy igényesek mind a helyesírásra, mint a kinézetre... A szövegszerkesztés alapvető szabályai szerint működnek, és nem saját kitalált elvek alapján. Feltételezem olyan "apróságokba" kötnek bele, mint hogy elhagytad egy-egy helyen a vesszőt, nem tettél itt-ott írásjel után szóközt, stb. Vedd tanácsnak inkább ezeket a "belekötéseket", és írj ezek szerint, mert nem házsártos vénasszonyok a merengős adminok.
2020. jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt írtam, hogy,,kinyitotta a szemét", de ezt nem fogadták el, mert az úgy helyes, hogy szemeit. Ezt tartottam túlzásnak, de ha úgy gondolod, hogy érdemes, próbálkozom még ott. :)
2020. jún. 22. 20:08
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Hát, szerintem ennyitől nem érdemes elfutni tőlek... Mármint oké, hogy ez a te írásod, nehogy már beleszoljanak, de amint írod is, ez olyan apróság, hogy nem érdemes vitázni felette. Amúgy meg megvan benne a logika, sok ilyen "apró" megfogalmazás van, aminek megvan a szabályszerű használata... Bár szerintem ide a "szemét" is elfogadható, tekintve hogy egyértelmű, hogy két szeme van, és mindkettőrő szó van (ha csak az egyik lenne, akkor úgy kéne, hogy "egyik szemét"), és a magyar nyelvben sokszor használunk egyes számot, többes szám helyett... Na mindegy, ezen nem érdemes fennakadni.
2020. jún. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Pedig pont az helyes, amit te írtál. Az irodalomban nem duplázzuk a testrészeinket.

Esetleg megpróbálhatod a polcot, de ott is vannak adminok. Nekem a Merengővel pontosan ez volt a bajom: a kezdők elvesznek a „profik“ között, ráadásul az adminok szőrszálhasogatók.

2020. jún. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha létrhozol egy saját blogspotot v. valamit akkor ott is tudod publikálni. :)
2020. jún. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit írsz egyébként? Lehet, hogy szívesen beleolvasnék :)


Amúgy az ao3-n is lehet originalt publikálni, bár ott sajnos nem nagy a magyar közönség.

Ezt leszámítva

- wattpadon is van egy igényesebb réteg, nekik érdemes írni, még ha kevesebben is vannak, mint a 12 évesek

- merengőn adminja válogatja, de sztem inkább legyenek szőrszálhasogatók egy kicsit, mint hogy felengedjenek minden szemetet ellenőrzés nélkül, mint a wattpad. Legalább nem kell órákig keresgélni, mire egy olvasható sztorit talál az ember

2020. jún. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődést. :)

Wattpadról letöröltem a sztorikat (pont tegnap), mert nem kaptam kritikát, hiába olvasták őket. Ahogy azt egy előző válaszolónak is említettem, újrapróbálkoztam a Merengővel és bár megvan a teljes regény, a fejezetenkénti feltöltés miatt lassan tudom csak közzé tenni őket, nyilván az adminok is csak úgy olvasgatnak, ahogy idejük engedi.

2020. jún. 30. 16:34
 8/8 A kérdező kommentje:

Itt az első történet első fejezete, de majd érkezik a többi is. :)


[link]

2020. jún. 30. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!