Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy zombi apokalipszisnek mi...

Egy zombi apokalipszisnek mi lenne az előnye és hátránya?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy Budapesten élsz. És a koronavírus helyett zombi vírus lesz amit lehetetlen lesz megállítani. Csak akkor leszel zombi hamár meghalsz. Minden király. Egészen addig amíg 2019 decemberében mint a covid-19 vírusnál bejelentik a veszélyt, és a karantént. De sajnos sikertelen. Ezért menekülni kell. Hogyan zajlana mindez? Mi történne?

2020. jún. 22. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg ugyan az mint a covidnál csak sokkal nagyobb lenne a baj. Gyorsabban terjedne és nem csak a kézmosásra kéne odafigyelni 😀.


Amit én gondoltam hogy tennék azt se tudtam volna megvalósítani. Az ember aki ilyennel foglalkozik az eltervez stb de a végén nem jut 1ről a 2re mert nem számítunk rá teljesen.


Amit én elterveztem így néz ki:


Kitör a vírus de még csak Kínában pl. de hírekben a sok halott és a sok "vandálkodás".

Innen lehet sejteni hogy mi is van.

Az elkövetkező 1 hétben lezárják Kínát és pandemic lesz.

1 hétre rá egész Ázsiában lesz 1-2 fertőzött. Az orvosok nem rendelnek csak időpontra. Hatalmas vásárlási hullám.


És itt jövök a képbe.

Elkezdek felcuccolni dolgokat a pesti lakásomba. Kb 1 hónapra elég cuccot. Vennék néhány nagy teljesítményű powerbankot és mehetne a töltés ezerrel. Vennék kutya képző kesztyűket és egy vadászboltban kést, kötelet, elemlámpát (nem egy darabot persze), vennék egy pár doboz tartós akkut (tölthető elem) több fajtát mivel sok mindenre használhatók. Majd miután megy a tv-n meg a yt-n a "Maradjanak otthon" addig az 1 hétig ameddig el nem özönlik a zombik a világot rendelnem a kaját és ki nem mozdulnék otthonról. Vendégeket nem fogadnék és ennyi. A többi már azon múlna hogy mennyire fogynak el a zombik az 1 hónapra elegendő ellátmányommal. Persze a sorik/filmek letöltése sem maradna el 😀 szigorúan vissza kell fogni az étel mennyiségét amennyit beviszel és ha már kimenni úgysem tudsz és zombik vesznek kb mindenhonnan körül akkor mehet az otthoni edzés minél halkabban. Mert ha nem vagy megedzve akkor Rip. Illetve az edzés és a sorizás közben figyelni a hírportálokat és ameddig van net addig felvenni a kapcsolatot mindenkivel akivel csak lehet. (Családtag barát stb)

2020. jún. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Ment a like! :D mit gondolsz melyik a rosszabb? Ha egy farkas falka harapna beléd és meg is zabálna téged, vagy pedig egy zombi csoport? Amúgy tudsz olyan zombis filmet ami hasonlítana a valósághoz? Mint a fertőzés című film.
2020. jún. 25. 23:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát a zombik tovább tartanának életben mint a farkasok mivel a zombik teste nem tudna olyan gyorsan végezni veled, de mind a kettő eset iszonyat fájdalmas. Szerencsés esetben először a torkodat harapják el és akkor már csak pár másodperc a halál.


Filmet nem igen tudok mondani ami lefedné a valóságot. Esetleg a fear the walking dead, bár az egy sori. Azért ezt mondom mert végigmegy a járvány hullámain és nem az van hogy reggel még semmi, este meg a fél világ zombi hanem szépen felvezeti.

2020. jún. 27. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Zombi expressz?Nekem nagyon bejött...és YouTube-on is fent van 720p-vel viszont mivel koreai vagy japán vagy mittomén milyen ezért magyarul van írva
2020. júl. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A zonbi express nagyon jó film de magyarázatot nem kapsz benne. + Olyan mint a legtöbb zombis film csak a közeg más ahol túl kell élni. De attól még egy nagyon jó film 😀
2020. júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a legjobb zombis film a Z világháború.
2020. júl. 12. 22:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el majd a könyvet is 😀 garantálom hogy tetszeni fog az is
2020. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ja, hogy van könyv is belőle? :O


Amúgy tényleg a kedvenc zombis filmem. Jó grafika, nem unalmas, jó történet, gyors, 2013-as stb... :)

2020. júl. 12. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!