Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet az ellen tenni hogy...

Mit lehet az ellen tenni hogy ha vki minden közöségi portálon zaklat undorító lejárató hozzászolásokat ír üzeneteket küldöz és csinál egy profilt az én nevembe telefonszámom az adatlapon?

Figyelt kérdés
és persze mint vmi szexhirdetés.. feljelentsem?
2010. aug. 1. 14:25
 1/6 anonim válasza:

hát a szexhirdetés már elég gáz.

jelentsd fel.

még mielőtt nagyobb gázt csinál.

2010. aug. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni ellene.
2010. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem semmire nem mész vele meg úgy egyáltalán ..legközelebb válogasd meg kikkel alakítassz ki komolyabb kapcsolatot és kiknek adsz meg elérhetőséget.éss ami egyszer a netre felkerül az csak nagyon nehézkesen kerül le :I esetleg ha a készítője törli vagy megpróbálhatod jelenteni a közöségi oldalon hogy töröléj de sztem nem ér sokat az sem.
2010. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
töröljék* bocsi
2010. aug. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a feljelentésen a rendőröket érted akkor körberöhögnek.

Sokszor még az ellen sem tudnak semmit sem tenni aki élőben zaklat.

2010. aug. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát így van.Max akkor "intézkednek" amikor már gyilkosság történik...Ezért vigázzatok mit csináltok a neten meg mit tesztek ki magatokról.Ilyenkor már késő bánat.A legjobb nem is létezni a neten semmilyen "közöségi" izén akkor nincs ez...
2010. aug. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!