Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Le vagyok tiltva az oldalon,...

Le vagyok tiltva az oldalon, nem írhatok hozzászólásokat, se kérdést nem tehetek fel. Ez örökre szól?

Figyelt kérdés
Vagy valamikor feloldják a tiltást majd? Volt ilyen mással is?
2010. nov. 13. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Irj a moderátornak, hogy oldja fel a tiltást.
2010. nov. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem irhatsz kérdést, ezt hogy tetted meg?
2010. nov. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Ugyanis sok kérdéshez belinkeltem egy weboldalt, ami nagyon passzolt oda. Gondolom valami okostojás bevamzolt és bannoltak. Én írtam a lap alján látható emailcímre és normális hangnemben leleveleztük velük, én elmagyaráztam, hogy nem spammelni akartam, semmi érdekem nem fűződött, ők megírták, hogy az oldalon az lenne a cél, hogy saját véleményt nyilvánítsak, ne reklámozgassak. Kölcsönös megértés és tisztelet mellett feloldották a ban-t. Persze alapvető udvariasság nem árt, hiszen bármennyire is arctalan a dolog, a másik oldalon is érző emberek ülnek.
2010. nov. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

de a moderátorok nem igazán szívlelnek úgy gondolom hiába írnék nekik.

persze mindig visszatérek új névvel, ip címmel, meg minden, nem értem mire jó a tiltás... úgyis itt leszek MINDIG bármit is tesznek.

2010. nov. 13. 16:52
 5/7 anonim ***** válasza:

En ugy erzem, hogy megdolgoztal azert, hogy igy legyen.

neha En is talalkoztam olyan kerdesekkel, hogy undorito volt meg olvasni is,

de aztan egy par ora elteltevel mar lattam, hogy toroltek!

2010. nov. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Név változtatás után, töröld a böngésződ "_kerdes" nevű sütijét, és nem kell megvárni az 1 órát, azonnal kérdezhetsz, ne hagyd, hogy kitoljanak veled :)
2010. nov. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
velem főként az a gondjuk hogy fura kérdéseket teszek fel és azt hiszik kamukérdések... ami nem igaz, de ezt neten nemigen lehet bebizonyítani, szóval nem tudok mit tenni. fura életem van, én is az vagyok, így hát fura kérdéseim lesznek mindig is...:D
2010. nov. 13. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!