Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy ajándék füzetet szeretnék...

Egy ajándék füzetet szeretnék feladni postán Budapestről Egerbe.Egy A5-ös füzet lenne. Ez csomagnak számít gondolom nem levélnek. Milyen borítékban adjam föl?Távolság számít az árban?Kb mennyibe fog kerülni?

Figyelt kérdés

2020. jún. 24. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem haladja meg a 2,5 centit csomagolással, akkor mehet levélként is. Buborékos borítékba tenném, távolság nem számít belföldön, súlyra fizetsz. Ára pedig attól függ, hogyan adod fel. Szerintem elég ajánlottként, tippre azt mondanám 500-800 forint környékén. Ha csomagként adod fel 1500-tól indulna. Ha meghaladja a 2,5 centit akkor postán maradó ajánlott levélként adnám fel. 800 ft azt hiszem, de erről nem kap értesítést a címzett, hanem be kell menni érte a postára.
2020. jún. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. jún. 28. 21:09
 3/8 BlackSword ***** válasza:

Na jó mnagy marhaságot írt az első, mivel az ajánlott levél ugyanannyi ha címre megy, és ha postán marad akkor is...

De akkor hogy értelmes választ is kapj:


Egy levél kézbesíthetőnek tekintendő, ha a vastagsága nem haladja meg a 2,4 cm-t és az összes kiterjedése a 60 cm-t... illetve levél kategória, ha nem haladja meg a 2 kg. súlyt.


Leveleknél a díjszabás 3 kategóriát állapít meg súly alapján 0-50g, 51-500g és 501-2000g.


a feladás módja szerint pedig: sima levél, elsőbbségi levél, ajánlott levél.


Jelen pillanatban:

-sima levél 135, 390 és 1.185 ft.

-elsőbbségi levél: 185, 515 és 1485 ft.

-ajánlott levél*: 575, 965 és 1635 ft


* a díjak nem tartalmazzák az elsőbbségi szolgáltatást.

2020. júl. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség. Ugyanazt írtad, mint én.... és mivel egy db A/5-ös füzetről beszélünk, nem kell túltárgyalni..
2020. júl. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 BlackSword ***** válasza:
De, csak én pontos méreteket és pontos árakat adtam meg...
2020. júl. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rendben Mr. Én vagyok a Posta Díjszabása!
2020. júl. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 BlackSword ***** válasza:
Ez most poén próbált lenni? Mert nem jött össze... De eltaláltad ugyanis tényleg postai ügyfelszolgálatis vagyok...
2020. júl. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Senki nem viccelt. OMG nyugi van, ez csak egy egyszerű lezárás volt részemről.

Gratulálok akkor a sikereidhez..

2020. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!