Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudtok a SocialTuteo...

Mit tudtok a SocialTuteo cégről? MLM rendszerben működik? Milyen konkrét tapasztalatotok van velük kapcsolatban?

Figyelt kérdés

#MLM #SocialTuteo
2020. jún. 26. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Nekem sokkal inkább bújtatott piramisjátéknak tűnik.

Legalább is nem tudom komolyan venni mint terméket, hogy fizess 36€ éves díjat azért hogy teljes körűen használhass valami szánalmas Facebook koppintás felületet, amit a lőtéri kutya sem ismer.

2020. jún. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Én még nem láttam tisztességes vagy korrekt mlm rendszert...
2020. jún. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Magyar nyelvű bemutató: https://www.youtube.com/watch?v=RkKf36ao0xo. (Kb. félig néztem meg, de abból teljesen világos, miről van szó.)


Sztenderd MLM: piramis-séma termékkel. A termék egy közösségi oldal, mint a facebook (twitter, tiktok, stb.), de a facebookkal (stb.-vel) ellentétben fizetős, éves €36 díjat mond a bemutatón. Aztán az alattad belépőkből €36 díjából €9-€9-t kapsz, és így ha négy embert beléptetsz, már 0-n vagy, majd ha alattuk is belépnek négyen-négyen, akkor már pluszban leszel. Az a vizionált álom, hogy ha már milliók lesznek alattad, egész vagyon lesz a jutalékod.


A probléma a szokásos: van olcsóbb, jobb termék a piacon (az ingyenes facebook, twitter, mindenki úgyis ezeket használja, nyilván értékesebbek közösségi oldalként is, mert itt van az összes barátod, rokonod, kollégád). Az egyetlen, amivel be lehet szédíteni embereket, az a meggazdagodás reménye, de az összes ilyen rendszer villámgyorsan eléri azt a pontot, ahonnan már nem tud tovább duzzadni, és onnantól buknak az utolsó belépők.

2020. jún. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sokat segítettek. Megerősítettek abban amit én is gondoltam.
2020. júl. 2. 22:49
 5/5 hun_74 ***** válasza:
A 3. válaszoló tökéletesen leírta.
2020. júl. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!