Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nancy James létezett?

Nancy James létezett?

Figyelt kérdés
Lehet , hogy aki tudja a történetét , az most nevet , de engem érdekel hogy ez csak kitaláció , vagy egy valódi sorozatgyilkos
2020. jún. 27. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvilleg kamu az egész hallottam már róla de szerintem nagy kamu az egész képeken is az a drot keritéses képen is lehet hogy az csak simán egy játékbaba
2020. jún. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nancy James létezett!!! Nézzétek meg Elek Robi videóját! A végén benne van,hogy mi történt! Be linkelem: [link]
2021. jún. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom, hogy létezett-e vagy létezik-e de nagy kamunak találom csak amikor láttam néhány videót elekrobitól egy kicsit megijedtem de tuti kamu mert kutakodtam és semmi olyan információt nem találtam róla aminek lett volna jelentősége, hogy létezett-e vagy létezik-e szóval tuti kamu az egész
2023. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!