Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Stranger things season 2,...

Stranger things season 2, valamit nem értek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy a második évadban Steve miért segít a többieknek? Főleg az elején Dustin-nak kinyírni a demogorgont? Eredetileg Nancy-nak vitt virágot, de aztán? (Bocsi, ha retek egyértelmű, de angolul néztem, és ez az egy dolog nem világos)

2020. jan. 31. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Dustin bezárta Dartot a pincébe. Azonnal próbálta hívni a többieket hogy segítsenek, de senkit nem ért el csak Erikat, aki kb leszarta. Ezért elindult biciklivel hátha Mike otthon van. Mike szülei mondták hogy nincs, utána rákérdezett Nancy-re de ő sem volt már akkor otthon. Itt Dustin épp indult volna tovább amikor megérkezett Steve a virággal és Nancyhez igyekezett, de Dustin közölte vele hogy nincs itthon és kitépte a virágot Steve kezéből, aki azt se tudta mi van, de Dustin már faggatta hogy megvan e még a baseball ütője és már ült is be a kocsiba. Szóval nem nagyon tudott mit csinálni Steve, mert Dustin azt mondta muszáj segítenie neki. Steve eléggé bolondnak nézte Dustint mondta is neki hogy ha ez átverés, akkor megfizet érte, de elmentek az ütőért, onnan pedig a pincéhez ahova Dart volt bezárva. Itt ugye Steve lement megnézni mi a helyzet és látta, hogy ez bizony komoly. Na innentől pedig teljesen önszántából segített a továbbiakban. Végül pedig óriási barátok lettek:D Remélem érthetően írtam le és tudtam segíteni:)
2020. febr. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!