Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is felesleges?

Szerintetek is felesleges?

Figyelt kérdés
Az ember tanácsot kér , de általában csak használhatatlan válaszokat kap, sokszor sokan úgy válaszoltak hogy szerintem el sem olvassák figyelmesen , hogy te mit is szeretnél. Kioktatnak pedig csak egy jó tanácsra lenne szükséged. Szerintetek is így van?

2020. jún. 27. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ember sokszor kap jó tanácsot, csak nem fogadja meg. És utána már nem érdekel senkit sem nagyon a siránkozása.
2020. jún. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. Sokszor az igazság fájdalmas.
2020. jún. 27. 18:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sok ember kap tanácsokat de ők megoldást várnak ami kényelmes és minden gondjukat megoldja egy csapásra. De ha létezne ilyen akkor senkinek nem lenne problémája. Alázat és logika kell ahhoz hogy a tanácsból kihámozzák a használható dolgokat. Az is sok kérdezőnek gát hogy nem is tanácsot várnak hanem önigazolást.

Vagy nem hajlandóak együttműködni. Pl nem válaszolnak vagy nem mutatnak képet amikor esztétikai vagy kinézeti a kérdésük tárgya. pl.

2020. jún. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!