Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek meg fognak szünni...

Szerintetek meg fognak szünni valaha a közösségi oldalak?

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdés de kicsit tartok tőle hogy egyszer letörlik az instát, facebookot meg ezeket és akkor minden emlék megszűnik. Mi a véleményetek?
2020. jún. 28. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, kb 10 éve ennek, hogy egyáltalán működnek.

Előtte is volt emléke mindenkinek, eltárolta fénykepen, videón, amin akarta.


Amúgy, nem valószinű, hogy megszűnnének. A létük miatt akarnak okostelefont az emberek, meg egyre nagyobb mobilnet előfizetést, mèlyebb dolog ez ettől, hogy egy csapasra megszűnjön. Ez a 21. század húzó iparága, kicsit.

2020. jún. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát vannak gondok ha facebookon vannak csak emlékeid...
2020. jún. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent le szoktam menteni telefonra vagy gépre. Ha ennyire aggódsz, tedd ezt te is. Én amúgy nem is annyira attól félnék, hogy ezek megszűnnek (ez kb kizárt), hanem hogy valami rendszerhiba vagy hekkerek miatt tűnnének el a képek.
2020. jún. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Numi
2020. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem használok sem instát, sem Fb-t, mégis vannak emlékeim. Szerintem ezért félnek tőlem az emberek, egy igazi mutáns vagyok.


JKJK

2020. dec. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megszűnni biztos nem fognak,túl sok pénz és potenciál van bennük,de az lehetséges,hogy pár év múlva leváltják a mostaniakat még jobb és profibb appok.Pár éve a Facebook volt a nagy újdonság,de aztán jött az Instagram,és mostmár a FB nem olyan érdekes.Ez szerintem mindig így fog lejátszódni,hisz az évek alatt ezek elavulnak,és nő a konkurencia.
2020. dec. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!