Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a csupakabra?

Mi az a csupakabra?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen mexikói lény. Birkákat eszik, jó ronda.
2010. aug. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem... és látta már valaki, vagy csak úgy van? O.O
2010. aug. 1. 20:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
egy idegen, van, aki ufónak titulálja, van, aki mutánsnak, van, aki démonnak. Szerintem csak kitalált lény, mint pl. Nessi, hogy legyen valamiről híres az adott hely. Ha Mo. hirtelen egy UFO-leszállópálya szegné át, mégha csak kitalált is, azonnal híres lenne ez az ország is. :) Pedig általában hiszek a paranormális jelenségekben, de csupakabra... hát, szerintem csak fantázia és némi barkácsképességen múlik pl. egy felvétel készítése.
2010. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mo.-t*
2010. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, érekes a meglátásod, és igaz is valamennyire :3
2010. aug. 1. 20:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyemen van egy pár ilyen élőlény.
2010. aug. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
hehe :P
2010. aug. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy állítólag már a másodikat lőtték le nemrégiben. És kép is készült róla. Én hiszek a létezésében, abban nem hiszek viszont, hogy egy új fajról van szó. Mármint olyan szinten értem, hogy új, hogy eddig csak a szóbeszédben élt, mint a vámpírok, démonok. Szerintem valami ősi lényről van szó, amit csak most találtak meg, most látták először.
2011. jan. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!