Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak nyáron?

Mit csináljak nyáron?

Figyelt kérdés
Terveztem 3-4 tábort és 2 fesztivált is idénre, de ezek a vírus miatt elmaradnak. Tudnátok tippeket adni, hogy mivel kössem le magamat? Fiú vagyok, most kezdtem el edzeni és egy kicsit gyúrok az angolra is, falun lakom, nincs se strand, se mozi, se semmi hasonló
2020. júl. 1. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk dolgozz nyári munkát.
2020. júl. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%

3-4 tábor meg 2 fesztivál amúgy is jó sok lett volna.

Barátaid gondolom vannak, ők mit csinálnak? Valahova csak el lehet járogatni, biztosan vannak a közelben helyek, nem hiszem, hogy sehova nem tudtok menni. Ha más nem, akkor kirándulni, túrázni. Vedd komolyan az edzést és akkor le leszel foglalva. Meg naponta rendszeresen angolozz, nézz filmeket, sorozatokat, de csak angolul. Ha kell, felirattal. Szüleidnek is besegíthetsz.

2020. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A nyári munkához még fiatal vagyok, nem vesznek fel sehova.
2020. júl. 1. 12:46
 4/7 anonim válasza:
73%
Fesztiválozgatni nem vagy fiatal?
2020. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
16 éves kordtól dolgozhatsz. Fesztiválokra az alatt nem engednek be. Szóval?
2020. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen diákmunkára és fesztiválra is 16 évtől engednek...úgyhogy ha az egyikre mehetsz a másikra is. Különben meg miből álltad volna ezt a rengeteg programot? Ez több százezer költség gondolom nem a szüleiddel akartad fizettetni.
2020. júl. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Két kisebb, családiasabb fesztiválra terveztem menni, a kettő 20 ezerből ki jött volna, és akár 7-8 évesek is mehetnek rá (persze nagykorú felügyeletével). És ahogy már említettem, egy kis faluban élek, munkahely csak a legközelebbi városban van (45 perc oda az út) és még nem értem el azt a kort, hogy törvényesen dolgozhassak.
2020. júl. 1. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!