Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak nyáron?

Mit csináljak nyáron?

Figyelt kérdés

Egész nap bent vagyok a házban és nem csinálok semmit. Mindenki mondogatja, hogy menjek el a barátaimmal. Egy bökkenő van. A legjobb barátnőm egész nyáron távol van, a többi ember akivel eltölteném az időt legalább 60 kmre vannak tőlem. Mit tudok egyedül csinálni?

15/L



2013. jún. 19. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
vonat, busz esetleg? 60km nem lehet akadály..
2013. jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs rá pénzem, meg úgy igazából valószínűleg a többieknek sem hiányzom igazán. A társaság azon része vagyok aki csak úgy van és csak akkor töltik velem az idejüket, ha nincs más.
2013. jún. 19. 14:58
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
akkor elsősorban magadon kellene változtatnod, és máris nem unatkoznál...
2013. jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
95%

Szia.:)

Hasonló helyzetben vagyok én is. 16 éves srác vagyok, kollégista. Nagyon hiányoznak az ottani barátaim, de nem tudok mit tenni. Nekem sincs pénzem arra, hogy utazgassak. Tanácsolok pár dolgot, ami nekem segített elütni az időt.

-Olvass!(lehet azt hiszed nem szeretsz olvasni, de mindenki szeret olyan könyvet, ami érdekli. Hagyd a kötelezőket, keress valami ínyedre valót.)

-Mozogj!(én minden este eljárok futni, segít a közérzetemnek.)

-Beszélgess!(kerülj közelebb a szüleidhez, ismerd meg a barátaidat, hogy közelebb kerülhess hozzájuk.)

-Önkéntes meló...(Nekem már kötelezően 50 óra önkéntes munkát teljesítenem kell, ha szeretnék érettségizni... Kezdd el már most.)

-Segíts be otthon!(nem csak jól fog esni a szívednek, de lehet néha kapsz is egy kis pénzt, amiből felutazhatsz a haverokhoz.)


Remélem tudtam segíteni.:)

2013. jún. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyí mindent lehet csinálni!

-nézz tévét/sorozatot

-biciklizz, sétálj, fuss vagy görkorizz

-olvass

-menj el kirándulni, túrázni

-vásárolj

-ha van a városodban menhely, és szereted az állatokat, menj el oda segíteni

-beszélgess a barátnőddel skype-on

2013. jún. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Faluba vagy városba élsz?

Ha faluba és a közeledben van város menj el shoppingolni, strandolni.. ha pedig városba akkor ott simán lehet barátokat találni akárhol!

2013. jún. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Faluban lakok. Egyedül nem szívesen csinálok semmit. Kivéve a bicajozást, de azt ilyen melegben csak kora reggel és sötétedéskor lehet.

köszi a válaszokat :)

2013. jún. 20. 09:50
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok.. általában filmezni szoktam,és cseten beszélgetek a barátaimmal... nem tudok jobbat,de hát ez van :)
2013. jún. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Amiket eddig csináltam:

-Megtanultam sütni, főzni mindenfélét, úgyhogy már nem csak a rántotta megy

-Söröztem

-Sajnos rászoktam a cigire unalmamban :(

-Megtanultam ezt a 3-at együtt csinálni


Viccet félretéve, olvass, műveld magad, ha van valamilyen alap film, amit még nem láttál, nézd meg, (Pl. Ponyvaregény, Fight Club, A nagy Lebowski, stb.) spórolj össze egy kis pénzt valamilyen hangszerre, és tanulj meg játszani rajta, keress egy idegennyelvet ami tetszik, és azt tanuld szabadidődben, keress új zenéket, nézz körbe az undergroundosabb előadók között is, hallgass olyan zenét, aminek van mondanivalója, és miközben hallgatod, olvasd hozzá a szöveget, majd gondold át, mire is gondolhatott a dalszöveg író. Filozofálj az élet nagy kérdésein, fess, rajzolj, alkoss valamit.


Hajrá! Ne pocsékold el a nyarad! ;)

2013. júl. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Olvasás

társasjátékozás barátokkal, rokonokkal

puzzle

bicajozás

mozi

strand

nagyszülők, rokonok látogatása

rejtvényfejtés

futás

görkorcsolya

könyvtár

barátnőzés

filmek, mesék nézése, esetleg letöltése (sorozatok)

2013. júl. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!