Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell videót letölteni...

Hogy kell videót letölteni RtL most-ról?

Figyelt kérdés

2020. júl. 1. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Video DownloadHelper kiegészítő.


Ha az nem szedi le, akkor semmi.

2020. júl. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vagy Video Downloader Plus.

Nekem a DownloadHelper makacskodni szokott a Chrom böngésző alatt, de a VDP, amit említettem - amennyiben "látja" a videót, ezt egy kék nyíl jelzi, ami egyébként szürke -, az mindig, mindent leszed.

2020. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ha hozzá adtam a bővítményt, onnan hogyan tovább?
2020. júl. 1. 21:32
 4/9 anonim ***** válasza:

Elmész az oldalra, ahonnan tölteni akarsz. Azt lehet látni, a szalagsávban, hogy "lát-e" videót a letöltő program, mert olyankor kiszínesedik, és ha fölé mész az egérrel, kiírja, hogy hozzáfér ehhez a webhelyhez például.

Nos, rákattintasz a programra, ekkor kijön egy csík, amin a videó mérete van, mondjuk (most a hasamra ütök) 232 MB. Ekkor a csíkra kattintasz, megjelenik a gépedről az ablak, hogy konkrétan hova töltse le. Azt beállítod, rányomsz a letöltésre, a többi megy magától. Ha kész, jelzi a rendszer.

2020. júl. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy van olyan Chrome bővítmény, ami képes letölteni RTL Mostról videókat. Ezek általában akkor működnek, amikor a Chrome vizsgálójában a Media fül alatt mutatja a video fájlt, ami játszódik éppen. A legtöbb videó/film platformon (Youtube, Netflix, ...) itt nem látsz fájlt, csak azt, hogy megy valami.


A megoldhatóság attól függ, hogy mit akarsz letölteni. Ha 2020.03.01. előtt töltötték fel, akkor használhatod ezt a programot:

[link]

Sajnos a fejlesztő már nem támogatja. Javaslata, hogy a youtube-dl nevű python programot használjuk.

[link]

Kb. azt tudom javasolni, hogy töltsd le mindkettőt, és nézd meg, hogy valamelyikkel működik-e, amit akarsz.

2020. júl. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 NetSpace válasza:

2020. márciustól valóban jelentősen megváltozott a videók kódolása.

Egy új program fejlesztése zajlik ezen a fórumon.

discord.gg/ZcUdxp8

2020. júl. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 avada0 válasza:

#6

Az egy érvénytelen meghívó már? Van valami amivel le lehet most is tölteni?

2022. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

#6

Bármi fejlemény? Továbbra sincs semmilyen használható megoldás.

2022. márc. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tejinashi ***** válasza:
Én úgy szoktam "letölteni" az RTL+Mostról, hogy a BandiCam nevű programot elindítom,. kijelölöm a területet, amiről fel akarok venni és miközben megy a képernyőn a film, a BandiCam felveszi és rögzíti. Érdemes előbb a felvevőt elindítani és utána a filmet, majd amikor kész van, akkor csak le kell vágni az elejét és a végét és úgy átkonvertálni.
2023. máj. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!