Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet-e nappi tagozatos...

Lehet-e nappi tagozatos érettségi képzés mellet,dolgozni?Úgy,hogy meglehessen élni közben. Mennyire reális ez?

Figyelt kérdés

2020. júl. 3. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány órás elfoglaltság?
2020. júl. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyjából délután 3-4ig vannak órák.
2020. júl. 3. 12:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet elméletileg, de csak hétvégi vagy éjszakai meló fog beleférni. Széthajtod magad így, tanulni sem tudnál rendesen.

Ha mindenképp dolgoznod kell, válassz esti vagy levelező képzést. Több önállóságot igényel, a színvonal is alacsonyabb lehet (a tanulók gyakran csak a diákigazolvány miatt járnak be pl), de aki tanulni akar, az ott is tud.

2020. júl. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ez tulajdonképpen középiskola. Nem, reálisan nézve nem lehet hogy nappalira is jársz és rendes munkád is van.
2020. júl. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én középiskola mellett melóztam.

2-ig órám volt,utána aludtam és háztartást vezettem, este 10-től 6-ig pedig dolgoztam. Hétvégenként 12-16 óráztam.

Széthajtottam magam, hogy fent tudjam tartani magam. Ha csak nem vagyok extrém módon rászorulva, akkor elég ha diákmunkásként dolgozgatsz hétvégenként és szünetekben, mert borzasztóan kikészíti az ember mind mentálisan mind fizikálisan az efféle életmód.

2020. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha csak nem vagy*

kikészíti az embert*

Sorry, az autocorrect okosabb volt.

2020. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!