Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kereshetnék pénzt...

Hogyan kereshetnék pénzt csupán egy érettségivel?

Figyelt kérdés
Az alapsztori nagyon bonyolult, de úgy néz ki, hogy a szüleim most válnak el, anyám kisemmizi az egész családot minden téren, én pedig még most csinálom az egyetemet. Apám nem lesz képes nekem albérletet/kolit fizetni, segíteni, ugyanis van elég baja szegénynek. Szeretnék ezért dolgozni, de csak egy érettségim van, és eddig nagyon dolgozni sem engedtek, tehát kb 0 tapasztalat mindenhez. Úgy érzem magam, mint egy szerencsétlen. 20 éves lányként szinte semmi tapasztalat, pl arról hogyan működik a munka világa, és csak egy érettségim van. De eddig úgy neveltek, hogy te csak ne dolgozzál, tanulj csak inkább. Oké, most sem mondta senki, de érzem hogy kell. Hogyan kaparjam össze magam? Kisvárosban élek, szinte falu, munka alig, a nagyvárosban,ahol tanulok messze van, jelenleg nincs szállásom. 20L

2020. jún. 9. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
És mire volt jó az egyetem? Eddig egy egyetemista ismerősömből se lett semmi. Akinek meg csak egy szakmunkás a van az aratja a babérjait
2020. jún. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még most csinálom az egyetemet, idén fejeztem be a második félévemet (tavaly fejeztem be 5 éves gimit, azért kezdtem 20 évesen az egyetemet). Nincs bajom a szakmákkal, de ami jól fizető, az inkább férfi szakma. Tovább tanulás előtt végig futottam őket, de nem találtam olyat ami érdekelne is, valamint később jó megélhetést biztosítana. Arra jutottam, hogy diploma után van olyan szakma amit megcsinálnék hobbiból, mert bár érdekel, de nem fizetnék meg, ha elmennék benme dolgozni.
2020. jún. 10. 12:07
 3/5 A kérdező kommentje:
Benne*
2020. jún. 10. 12:08
 4/5 anonim válasza:
Szia várost írsz, hol laksz, hova jársz egyetemre stb.
2020. jún. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha minden kötél szakad, akkor nagy eséllyel találsz olyan munkát, amihez szállást ingyen biztosítanak. Esetleg ha a város másfél óra alatt megközelíthető tömegközlekedéssel és viszonylag haza is tudsz jönni emberi időben, akkor simán találsz munkát hipermarketben. Én is így dolgozom, hasonló helyzetben, mint te, a közlekedés sem emberi, de csinálnom kell, mert muszáj és nincs más munka.
2020. jún. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!