Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki feltesz egy kérdést...

Ha valaki feltesz egy kérdést akármilyen apróságról, miért válaszol egy csomó ember úgy, hogy "irigyellek a problémádért"?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet a kérdésre válaszolni, akkor is, ha piszlicsáré.

#piszlicsáré #nem a kérdésre válaszol
2020. júl. 4. 09:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
Én akkor szoktam, mikor olyan, valóban apróságot kérdeznek, amire a Google pillanatok alatt kidobja a választ.
2020. júl. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Akinek legalább egy emberi kapcsolata van, annak ezt meg tudják válaszolni az emberek, akikkel együtt éli a hétköznapjait.

Aki a Google-be bírja a kérdést, választ kap rá.

A kérdésre nem is kell válszt, mert benne van a kérdésben, amit ak kérdező visszaigazolásként elfogad.

Stb

2020. júl. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De vannak olyan kérdések, amiket nem tudsz megkérdezni a körülötted élőktől, mert esetleg hülyének néznek, stb. Meg kifejezetten nem olyan dolog, amire a Google.ban ott a válasz.
2020. júl. 4. 10:31
 4/14 anonim ***** válasza:
28%

3


Kérlek, írj példát, amit a google nem válaszol meg vagy te nem tudsz;)

2020. júl. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Például, amikor az emberi tapasztalatok kellenek.
2020. júl. 4. 17:24
 6/14 anonim ***** válasza:
28%

5


Miről???? Ha ezt magad sem tudod, itt sem fogja senki;))))

2020. júl. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem fogom idelinkelgetni az összes kérdést, amire ezt válaszolták. Miért kéne példát mondanom?
2020. júl. 4. 19:48
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy példát kérünk. Erre szabadkozol.
2020. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Mert nem találom a kérdést. És mert nem akarom, hogy utána itt ebben a kérdésben arra a kérdésre válaszoljanak.

Miért nem lehet ezt látatlanban? Például, amikor valaki közösségi oldalakkal kapcsolatban kérdez, hogy mittomén, miért nem jelöl vissza a padtársam?

2020. júl. 5. 08:37
 10/14 anonim ***** válasza:
43%

Miért kéne elhinni bármit, amit nem értünk meg, nem létezik számunkra? Ami létezik, ismert számunkra, ott egyértelmű nekünk, hogy valaki jelentéktelen dologból generál feleslgesen nagy problémát.


Például hangosan csivitelnek falun a madarak / dugóban többet fogyaszt az autó, pedig a gyári fogyasztás nem azt ígérte / dolgozni kell munkahelyen / az ég nem kék, hanem néha fehér, piros, vanília, fekete...


Tapasztalat kell? Akkor konkrétan kell kérdezni. Általánosítással több gond is van. Az első, hogy egyetlen ellenpéldával lehet cáfolni. A másik, hogy nem vagyunk egyformák.


Nem vagyok túl ostoba ember. Mondhatni papírom van róla, hogy képes vagyok egész komplex rendszereket felfedezni és megalkotni. Ráadásul hobbiból végig hallgattam 4 év pszichológiai előadást és abból is maradt valami a fejecskémben. Szóval, ha van valami konkrét kérdés, aminél érdekel, hogy vajon miért mondja más, hogy piszlicsáré a kérdés, arra tudok reagálni, meg tudom osztani azzal kapcsolatos gondolataimat. És ez nem azért van, mert két pár rendőr csizmánál több eszem van, hanem mert az emberi gondolkodás nem gondolatolvasás. Konkrét dolgokról tud absztrakt gondolatokat kreálni és abban a rendszerben dolgozni fel információt.


Ad 2

Nem akarod, hogy arra a kérdésre legyen itt válsz.

Nos. Ha nem fontos, hogy mi volt a kérdésben, akkor az végképp olyan probléma, amit csak irigyelni lehet...

És számodra a figyelem hiány és a társadalmi önkivetettség, az érzelmi stabilitás témákról olvass kicsit. Abban is találsz majd válszt.


Akkor szoktam irigyelni másik problémáit, amikor nekem anyám eszméletétlenül fekszik a földön és vér folyik a fejéből és 3 napja ott van, amikor meglátogatom és próbálom életben tartani, akkor egy 29 éves ember, aki még nem volt képes elhagyni a 4 falat és panaszkodik, hogy nem izgulnak rá a csajok, amikor utoljára 2 éve mosott fogat és az egyetlen téma, amiről tud beszélni, hogy anyjával lakik és az a liba nem képes rendesen kivasalni a fecske alsóját.


Élet tapasztalatot nem a gyakorin fogsz tanulni, hanem akkor, ha kimész és élsz.

2020. júl. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!