Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki feltesz egy kérdést...

Ha valaki feltesz egy kérdést akármilyen apróságról, miért válaszol egy csomó ember úgy, hogy "irigyellek a problémádért"?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet a kérdésre válaszolni, akkor is, ha piszlicsáré.

#piszlicsáré #nem a kérdésre válaszol
2020. júl. 4. 09:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Mert nem az én kérdésem volt. Mit lehet ezen nem érteni?


Ha meg olyan komoly problémád van, biztos nem a Gyakorikérdések Kultúra vagy Számítástechnika témakörében tallózol.

2020. júl. 5. 15:31
 12/14 anonim ***** válasza:

Tudod, nem az a baj, hogy nem érthető, hanem, hogy menekülsz a felelősség felől, ami a társas kommunikációhoz kell és közben hárítasz, hogy nem a te kérdésed.


Vannak bajok!

2020. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

A személyeskedő válaszoló kérdéseire, például olyan kérdés, hogy "Másnak is kidobja az anyukájuk takarításkor a régi képregényeket vagy elajándékozza a gyerekkori, de féltve őrzött G. I Joe figurákat?". Mondjuk van egy ilyen jellegű kérdés, és az első pár válasz között mindig van egy, amelyik a válasz helyett inkább beszól, hogy a kérdező unatkozik vagy vannak ennél fontosabb problámák is.

Én úgy hiszem, hogy igen, vannak, mindenkinek, de miért nem lehet ilyesmit is megkérdezni anélkül, hogy vadidegenek oltogassák a másikat? Mint engem is, mert ugye ez a kérdés sem olyan fontos, mint azok, amikor valaki azt kérdezi, hogy a gyereke hozzáfért a gyógyszeres szekrényhez, és most mit csináljon.

De ez az oldal azért jött létre, hogy névtelenül kérdezhessünk, és nekem nagyon rosszul esik, hogy emberek, akikkel sosem találkoztam, és lehet, hogy sosem fogok, képtelenek csupáncsak a kérdésemre válaszolni, anélkül, hogy lehülyéznének.

2020. júl. 6. 10:33
 14/14 anonim válasza:
Azert, mert hianyzik beloluk az empatia, es a belso harmonia. Jobb atgondolni, hogy mit mondunk; es hogy amit mondani keszulunk, vajon ertelmesebb e a csondnel. :)
2020. júl. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!