Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy takonyból készült vár...

ASegélyember kérdése:

Egy takonyból készült vár bekerülhet a Guiness rekordok könyvébe?

Figyelt kérdés
Nem igazi várra gondolok hanem mondjuk egy éjjeliszekrény nagyságúra.Nem trollkérdés engem este 11 kor valóban ez foglalkoztat és nem tudok tőle aludni.

2020. júl. 5. 23:21
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Túróstészta
19 szavazat
 1/3 2*Sü ***** válasza:
Elvi szinten igen. Gyakorlatban meg nem hiszem, hogy ebben a konkrét esetben sokan végigvinnék a bekerülés hosszú és nehézkes eljárását, illetve vállalnák az ezzel kapcsolatos költségeket.
2020. júl. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nagyon furcsa guiness rekordok, és nem tartanám kizárva, hogy takonyból is lehetne építőanyagot csinálni, bár akkor már fix szabályok szerint kéne megalkotni, tehát, hogy pontosan mi is a takony, illetve a teljes vár, legyen az akármekkora, pontosan milyen arányban kell taknyot és nem taknyot tartalmazzon. Ha ezek megvannak, akkor kell felvenni a kapcsolatot a guiness társasággal.

Elvi oldaláról nézve nem látok benne kivetnivalót, hacsak azt nem, hogy a takony, mint emberi váladék elméletileg veszélyes anyag (biohazardos tartóban tartandó).

2020. júl. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan jószívű és adakozó vagyok, hogy szívesen küldök építőanyagot. Mostanában úgyis birizgálja az orromat a sok pollen.
2020. júl. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!