Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gödöllői Török Ignác Gimnázium...

Gödöllői Török Ignác Gimnáziumba bekerülhetek?

Figyelt kérdés
A hozott pontom maximális, a központim 64 pont lett, a szóbelim pedig 42 pont. Így 156 ponttal a kéttanon 64. az emelten pedig 88. vagyok. Esélyeim?

2016. márc. 8. 16:31
 1/4 anonim válasza:
Szia! Tavaly azt hiszem az 56.körüli került be utoljára ha jól rémlik,de idén úgy tudom többen jelentkeztek.Szerintem becsúszhatsz :) Fiam bekerült most úgy néz ki ,mert kéttanon 30. és az emelten 41.Szurkolok neked!:)
2016. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem, köszönöm!:)
2016. márc. 9. 07:46
 3/4 anonim válasza:

Szia,

Tavaly a lányom 62. volt kéttannyelvűn, és felvették. 162 pontja volt, de ez persze minden évben változik. Sok sikert!

2016. ápr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tavaly előtt én is pont emelt angolon 88.voltam,és bent vagyok :) A kéttanra nem hiszem,hogy bekerülsz,oda ez kevés.
2016. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!