Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utánvéttel rendeltem egy...

Utánvéttel rendeltem egy csomagot, mi történik, ha pont nem vagyok otthon és jön a csomag?

Figyelt kérdés

Vasárnap este rendeltem meg, azt írták 1-2 munkanapon belül kiszállítják. Akkor gondolom ma vagy holnap.

Itthon vagyok, viszont el kellene mennem boltba bevásárolni félek, mi van ha pont akkor megyek.


Felhívnak telefonon, ha nem megy ki senki?



2020. júl. 6. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet garantáltan megmondani. Van olyan futárszolgálat aki telefonál, de lehet az adott futár valamiért pont nem. Akkor hagynak egy értesítőt a postaládában, felveheted a futárral a kapcsolatot. Van, aki automatikusan pár óra múlva ismét megkísérli a kézbesítést, másnál a depóban lehet felvenni. Megint más futárszolgálat előre küld egy e-mailt a szállítás napján, megjelölve egy pár órás időintervallumot, mikor kézbesítenek.

Jellemzően nem küldik vissza a feladónak 1 sikertelen kézbesítés után sem. Ha a posta szállít, akkor a helyi postádon veheted át a küldeményt, a futárszolgálat pedig majd újra próbálkozik az ÁSZF-ük szerint.


Ha vasárnap rendelted akkor ma még nem fogod megkapni, mert ma reggel dolgozták fel egyáltalán a rendelést. Ha azonnal fel is adták, akkor másnap kapod meg. Ha még külső raktárról be kell rendelni vagy nagyobb távolságba kell szállítani, a 2 munkanap reálisabb.

2020. júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha kértek telefonszámot akkor valószínűleg értesítenek smsben vagy emailben hogy melyik nap melyik idő intervallumában szállítanak.
2020. júl. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!