Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Debreceni orvosi ponthatár 2020?

Debreceni orvosi ponthatár 2020?

Figyelt kérdés
Idén 420 pontot tudtam összehozni és a Debreceni orvosira szeretnék menni. Szerintetek van rá esèly, hogy a tavalyi 426-pontról 420-pontra vagy alá csökkenjen a ponthatár idén?

2020. júl. 7. 10:42
 1/3 anonim válasza:
Nekem 418 pontom van és szintén Debrecen a cél :( Szerintem van egy halvány esélyem/esélyünk, a kialakult helyzet miatt. Egy szóbelivel mi is rengeteget tudtunk volna húzni a kémián meg a bioszon és nem fájna a fejünk..plusz Debrecenbe több mint 100-al kevesebben adták be a jelentkezést, ha jól láttam.
2020. júl. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
90%

Én 423ponttal várom az eredményt, ide a DE ÁOKra, egy kicsiket izgulva. :/

De mellesleg 2017ben pont 418 volt a pont határ, csak mert nehezebb volt az érettségi. Idén kevesebb jelentkező, mellé koronácska, ami ugye azt eredményezte, hogy nem nagyon volt oktatás, csak a szokásos “ezt, s ezt pls csináld meg, küldd el, köszhelo”, ami hát, szinte az oktatás ellentéte. :D Mellé az is igaz, hogy (általában) muszáj legalább egy magántanár ahhoz, hogy bejuthass, s ezek az órák is elmaradhattak (, nekem nagyon szerencsém volt, mivel én magisteres voltam itt Pesten, és a tanáraink ugyan úgy tartotta az órákat, csak online szemináriumban. (Bár a biosz hagyott némi kivetni valót maga után, de mindegy. Xd)) Meg nah, élőben csak egyszerűbb tanulni, együtt egy tanárral, mint shitty Skype-on, vagy messenger videóhívásban.

Oh is azt ne hagyjuk ki természetesen, hogy nuku szóbeli, amivel pl a shitty 62%os kémiámat én egy pöppet feljebb tudtam volna javítani, és ez csak egy bizonyíték arra, hogy pont szempontjából nem jött volna rosszul az a szóbeli.

Személy szerint én olyan 415-420 pont közé saccolok, akár a 416-417, azaz a 9-10pontos zuhanást se mondanám lehetetlennek.

2020. júl. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
68%
Meglesz az cica :)
2020. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!