Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lesz a...

Szerintetek milyen lesz a ponthatár idén a Debreceni Egyetem Általános Orvosi karán?

Figyelt kérdés
Szerintetek növekedhet ? Tudom, hogy bármi előfordulhat, de mi a véleményetek az idei emeltek után ?

2018. jún. 8. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fog növekedni, vagy ha igen, akkor csak 1-2 pontot, de kb.ugyanennyi esélye van szerintem az 1-2 pontos csökkenésnek is. Szóval szerintem valami hasonló lesz, mint tavaly.

Nekem a DOTE a második :)

2018. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én

420-at tippelek Debrecenbe

422-t Szegedre (egyszer ezt álmodtam, megérzés :D )

Persze én is örülnék ,ha nem menne fel sőt :D !

Viszont , ahogy nézegettem a különböző FB-os csoportokat 2 csoport van akinek nagyon jól sikerült és akinek nagyon gyenge, meg nálunk suliban is két véglet volt! Hány pontod van ? :)

2018. jún. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én is inkább azt tapasztaltam, hogy nagyon két véglet van, szóval nem tudom, hogy mi is a reális!:)


Amúgy 421 pontom van és még várnak az emelt szóbelik:)

de reménykedem, hogy ennyi elég lesz (meg persze, hogy tudok javítani rajta)

2018. jún. 9. 12:42
 4/4 anonim ***** válasza:
42%
Nálunk mindenkinek nagyon jól sikerült az osztályban (27-en) + ehhez jött még 10 fakultációs, így összesen 37 ember biztos érettségizett nálunk, többről nem tudok. Egy-két ember kivételével mindenki Debrecenbe adta be a jelentkezését az orvosira :D Szóval mi osztályostól megyünk egyetemre. A legrosszabb biosz/kémia érettségi 80%-volt, ennél csak jobbak lettek, és a szóbeli nem hiszem, hogy ront rajta, mert elég rendesen átismételtünk együtt mindent :)
2018. jún. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!