Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha minden érdekel?...

Mit tegyek ha minden érdekel? Eddig azthittem semmi sem érdekel de igazából minden.

Figyelt kérdés
Egyszerűen minden érdekel, nincs egy olyan irány ami különösen, vagy amiben kiemelkedő lennék. Nem vagyok kimondottan tehetséges semmiben, de nagyon szeretnék jó szakember lenni aki érti és szereti a munkáját és jól is keres vele. Érdekel a divat, a sminkelés, a számok, a tanítói pálya, de lennék óvónő vagy kisgyermek nevelő, szívesen csinálnék kreatív dolgokat is mint a festészet, de érdekel a kommunikáció, a média, kereskedelem és marketing. Érettségim és két szakmám van, megyek még továbbtanulni (egyetemre), de egyszerűen akkora kavalkád van a fejemben. Valaki volt még így? Hogyan tudnám leszűkiteni a kört? Másoknak adott hogy tök jól táncolnak, akkor elmennek táncos középsuliba, majd egyetemre és szeretik, élvezik. Vagy valaki jól rajzol és elmegy grafikusnak, tetoválónak, építésznek (ha szereti a számokat is mondjuk). Valamiért azt érzem más jobban megtalálta a saját útját.
2020. júl. 7. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor probáld meg mind! Nálam is volt sok dolog ami érdekel de egyszer csak meguntam egy kisebb idő után. És probálj meg választani azok közül ami érdekel téged
2020. júl. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
72%
A sorrendet azért figyeld .Kezd aval ami legkivitelezhetőbb és legjobbanérdekel .
2020. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!