Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most vettem egy új játékot az...

Most vettem egy új játékot az xbox 360-hoz és azt irja ki hogy multiplayer-es fiók szükséges hozzá... a jelenlegi fiókom hogy tudnám így beállítani vagy hogy kell úgy létrehozni egy profilt hogy multiplayer-es legyen?

Figyelt kérdés
Ha esetleg van egy 3. lehetőség és az egy ,,jobb" megoldás akkor légyszi mondjátok meg, a válaszokat előre is köszönöm!

2020. júl. 8. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

XBOX esetén a multiplayer játék lehetősége a Live Gold előfizetést jelenti, ami havi 2500 forint.

Jobb azért nincs, mert a rendszer online ellenőrzi hogy történt-e fizetés vagy tagsági kód aktiválás a fiókodban, nem tudod mivel kijátszani.

2020. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Kell a live ahogy az egyes is írta
2020. júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és akkor ha most jól értem, szeretnék játszani ezzel a játékkal akkor még külön kell fizessek érte... hát ez király!
2020. júl. 9. 10:24
 4/7 anonim ***** válasza:

A multihoz kell előfizetés konzolokon egy jó ideje, de ebben az esetben az is lehet, hogy 360on két fajta profilt/fiókot (hívd aminek akarod, ahova az adataid és mentéseid kerülnek és be kell jelentkezni) lehet létrehozni.

Van az offline ami gyakorlatilag csak annyi, hogy beírsz egy nevet amit szeretnél és kész. Játszani lehet vele single player játékokkal, nincs üzenetküldés, barátlista, letöltések meg ilyenek.

És van az online amit internetkapcsolattal regisztrálni kell. Oda nevet címet mindenfélét be kell írni és a beceneved (amit mindenki lát a neten) is csak olyan lehet ami nem foglalt. Csinálni ilyen fiókot amúgy még ingyenes, csak ha multizni is akarsz vele neten akkor kell fizetni. Én több mint tíz éve nem használtam offlin fiókot, de simán el tudom képzelni, hogy bizonyos játékok, főleg ha a multi nagyon fontos bennük el sem indulnak ilyen profil nélkül. Tehát előfordulhat, hogy a játék bizonyos részeit tudnád játszani ha csinálnál egy ilyen profilt. Azért 360on még kevés olyan játék volt ami abszolút játszhatatlan Gold nélkül. PS4/Xbox Oneon már rengeteg. Látja, hogy nincs Goldod akkor nem mehetsz tovább a kezdő-képernyőről mert az összes módja multis.

2020. júl. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Melyik játék az?
2020. júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Titanfall
2020. júl. 14. 15:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát abban semmilyen single player nincs. 100% multi. Itt a hivatalos EA válasz: [link]
2020. júl. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!