Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hoztak be korlátozásokat?(koro...

Hoztak be korlátozásokat?(korona virussal kapcsiban)

Figyelt kérdés
2020. júl. 9. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Hol? Ha eddig esetleg hibernálva voltál:

[link]

2020. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

A linket a paraszt hozzászólás nélkül is be lehet tenni.


Én pl külföldön éltem, nem követtem a magyar eseményeket.


Amikor vissza jöttem a Kárpátmedencébe, én is megkérdeztem ezt. Nincs szükség bántani a másikat MB

2020. júl. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2# ilyen a többség😒 énis kérdezni akartam, mert jövőhéten megyek pestre, és olyanokat hallottam, hogy bankártyával kell online megvenni a jegyeket... De ezektől lehet aztán kérdezni:)
2020. júl. 10. 00:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet kp-val is.
2020. júl. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
"De ezektől lehet aztán kérdezni" - semmilyen konkrétumot nem kérdeztél. Nyilván egészen más válaszokat kapsz, ha vidékről Budapestre, az országból Németországba, vagy mondjuk Ázsiába szeretnél utazni. Egy szót nem írtál arról amit ténylegesen meg akarsz tudni, csak hogy hoztak-e be korlátozásokat. Ha szigorúan veszed az eldöntendő kérdést, arra "igen" vagy "nem" válasz adható.
2020. júl. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 3 hétben enyhítés volt, a jövő héttől jó eséllyel visszahoznak pár dolgot, többek között azt, hogy a külföldről érkezőknek 2 hét házikaranténba kell vonulniuk.
2020. júl. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az ukrán vendégmunkások hoztak be valamit...
2020. júl. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 hol tudom megnézni?
2020. júl. 11. 15:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Jók ezek a fél információk, amiket össze hordtok, csak a teljes igazság nincs benne.


És #1 kő bunkó továbbra is.

2020. júl. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!