Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A rendőrség be tudja valahogy...

A rendőrség be tudja valahogy azonosítani valakinek a hangját, ha az elváltoztatja a telefonban? Beszélnek a nevemben és nem tudom bebizonyítani, hogy nem az enyém. Vagy azt, ha erről történik felvétel, hogy nem az enyém?

Figyelt kérdés
És azt, hogy milyen IP címről futnak különböző alkalmazások,oldalak? Gondolok itt pl. arra,hogy egyes közösségi oldalak honnan futnak.(facebook, instagram, levelező rendszerek.)És azt, hogy milyen telefonról?

2020. júl. 10. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az összes kérdésre igen a felelet. Ami szempont lehet, az az, milyen súlyú ügyről van szó. Ha a ráfordított idő és költség aránytalanul magas, akkor nem fognak ezzel foglalkozni.
2020. júl. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit csináljak olyan megfoghatatlan az egész. A nevemben fenyeget másokat és ők azt hiszik én teszem ezt.A testvéremről van szó, a hangunk hasonló.Ezért lenne fontos az, hogy az eltorzítása mellett is meglehessen állapítani.
2020. júl. 11. 13:16
 3/10 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek, nem tudom mit csináljak.
2020. júl. 11. 13:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Már kettő részleten megfogható a történet:

1. A fenyegetés időpontjában hol tartózkodtál?

2. Milyen azonosítójú az eszköz, amelyről a fenyegetést végrehajtották?


Ezek ismeretéből teljesen mindegy, ki, miként változtatja a hangját, - mert a cellainformációkkal egyértelműen cáfolható az igaztalan vád.

Mindösszesen csak annyit kell ezért tenned, hogy a tartózkodási helyed mindig legyen nyitva a hálózat számára.

2020. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De az ő tartozkodási helye nincs nyitva,akkor mi van?Nem tudom pontosan hol tartózkodtam, ez folyamatos, nem egyszeri alkalom.Nem mondták meg nekem, hogy pontosan mikor,én nagyrészt itthon vagyok.Ő másik városban lakik, de akár lehetnék ott is és onnan telefonálok.Nincs rá tanum, hogy nem.Azt gondolják nekem van két telefonszámom és rejtett számról keresem őket.Hogy milyen azonosítójú az eszköz azt nem tudom, az ő telefonjáról történnek ezek.Nincs meg a hangfelvétel, mert sajnos nem vették fel, pedig megkértem rá őket. De ha ez megtörténik még is, akkor bizonyítható, hogy nem az én hangom?Bemegyek a rendőrségre és mindkettőntől vesznek "hangmintát" és összehasonlítják? Ilyen lehetséges?
2020. júl. 11. 17:42
 6/10 anonim ***** válasza:
A hangminták elemzése nem járhatatlan út, de ehhez az is kell, hogy a befektetett energia, ill. felmerülő költségek arányban álljanak a vizsgált cselekménnyel. Ettől függetlenül áll, hogy amennyiben a te eszközöd nyitott könyv és meg van a fenyegetés időpontja, akkor az kizárja a te tevőlegességedet az eseményben.
2020. júl. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is attól tartok, hogy a rendőrség nem fog ezzel foglalkozni.Már eleve a szavahihetőségemben kételkednek az ismerőseim is, mert azt hiszik én hazudok és tagadom le,hogy beszéltünk.Ráadásul részegen hívja őket, azt hiszik,hogy alkoholista vagyok.
2020. júl. 11. 18:05
 8/10 A kérdező kommentje:

Jó de azt hiszik nekem két telefonszámom van,csak titkolom, akkor teljesen mindegy, hogy nyitott vagy nem.Eleve azt gondolják az én eszközöm. Ezért gondoltam, hogy az egyetlen járható út, ha megvan a felvétel és az alapján azonosítani lehetne, hogy az ővé vagy az enyém, akkor is,ha elváltoztatja.Még úgy bukhatna le, ha pont akkor telefonál valakinek közülük,ha én is jelen vagyok. De ez eddig nem sikerült.Mivel beszél velük, nagyjából tudja mikor megbeszélek egy-egy találkozót.

Én már teljesen esélytelennek tartom az egészet.Nem hisz nekem senki.

2020. júl. 11. 18:14
 9/10 A kérdező kommentje:
Veréssel fenyegetőzik,ha jól tudom,és azzal vádolja őt(egy konkrét embert tudok),hogy hallucinál,letagadja amit mondott és elküldi orvoshoz,hogy beteg és képzelődte. Ez utóbbit nekem is mondta,amikor rájöttem mit csinál és számon kértem.Amikor még itt lakott lehetett volna valamit csinálni, ha akkor felvettem volna, hiszen állandóan telefonált, de akkor még nem tudtam,hogy az én nevemben, az én ismerőseimmel. Már nem lakik itt és így megvagyok lőve,nem veszi fel nekem a telefont, pedig azt tudnám rögzíteni, de fél,hogy lebukik vele.Mióta számon kértem még jobban bedurvult.
2020. júl. 11. 18:21
 10/10 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok, ha van még ötletetek, nagyon fontos lenne!
2020. júl. 13. 10:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!