Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehetne adni a 20 éves...

Mit lehetne adni a 20 éves barátomnak a közelgő együtt töltött egy év alkalmából?

Figyelt kérdés
Nyaklánca van, karláncot most kapott tőlem, karácsonyra bögrét kap, amin a saját képeink vannak benne egy plüssel, ami a becenevemre illik. Igazából valami igényes de mégis egyszerűbb dolgora gondoltam, ami nem 10e Ft-nál kezdődik, mert ugye jön a karácsony.. előre is köszönöm a válaszokat
2008. nov. 25. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképpen venni szeretnél neki vmit, akkor lehetne pl: sál, kesztyű, sapi, laptoptartó táska, parfüm, pénztárca, névvel ellátott törülköző, képtartós egérpad. Most hirtelen ennyi jutott az eszembe. De szerintem nem kell feltétlenül venned neki valamit, írtad hogy nemrég kapott tőled (nem emlékszem) milyen ékszert, most jön a Mikulás, Karácsony... szerintem az is elég ha főzől neki vmi finomat, szépen felöltözöl (szexi fehérnemű meg minden :) és csinálsz egy izgi romantikus estét. Nem írtad hány éves a barátod, de nem mindig egy tárgynak örül az ember. Remélem tudtam segíteni, ha eszembe jut még vmi ajándék, akkor megírom majd :D
2008. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs most látom írtad hány éves, bocsi nem vettem észre elsőre :D
2008. nov. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
képkeret, közös képpel bár képes ötleted már van... :) sál az sztem is jó :) vagy párna
2008. nov. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Szív alakú kettétörhető medál(nyakláncra, karláncra)... egyik fele nálad, másik nála...
2008. nov. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Egy szerelmeseknek szolo konyv amiben szerelmes idezetek vannak, nagyon jokat lehet kapni, vagy egy bor nadragov, egy edes, szexi, vicces alsonadrag.
2008. nov. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!