Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyit kereshet Magyarországo...

Horváth Patrik Levi kérdése:

Mennyit kereshet Magyarországon egy személyi sofőr?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, mint például cégvezetők, vezérigazgatók stb..

személyi sofőrje?


Ilyen munkánál mire kell számítani felelősség terén?


Akinek esetleg van benne tapasztalata (nyilván mindenkinél változó) de átlagban a külföld-belföld út arány milyen volt?


Illetve mennyire volt jellemző, hogy teszem azt hétvégén hajnalban felhívtak, hogy menni kellene ( előre egyeztetés nélkül )


Mennyire hálás ez a “szakma”, mik az árnyoldalai illetve pozitívumai?


A hasznos válaszokat előre is köszönöm!



2020. júl. 11. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Leszerelés után több kollégám csinálta vagy még csinálja.

Akiket konkrétan tudok.

Az egyik srác 250 + kaffetéria, gyárban. Egy másik egy vállalkozó családját hordja, ott napi 50. De nincs idő és kilométer megkötés. Azaz van, hogy a suli majd haza. De van, hogy hajnal kettőkor indulni Németországba például.

És ő nincs bejelentve!

2020. júl. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Napi 50?

Horribilisnek tűnik.

Eddig árufuvarozóként dolgoztam 3,5 évig.

Ott estem bele olyanba hogy hétfő reggel 6 tol szerda este 9 ig nem kellett aludnom, de még pihennem sem.

Nyilván más a kettő, hogy személyért/személyekért felelsz nagyobb a felelősség, mintha raklapokat szállítan.

De én ha 24.000 km-et mentem egy hónapban akkor sem kerestem 400.000 nél többet.

Esetleg ha tudsz kicsit többet mesélni hallottak alapján csak akár, az nagy segítség lenne.


Köszönöm a választ!

2020. júl. 11. 21:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Soknak tűnhet a napi 50, de nem vagy bejelentve, felelsz a kocsiért (30M), a családért, és a pontos időkért. Ha sietni kell, bevállalod a büntetést, a kocsit rendben tartod, sosem piálsz/drogozol.

Ja, és ez a srác volt hivatásos.

2020. júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!