Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire zavaró egy lány...

Mennyire zavaró egy lány arcán a sok anyajegy?

Figyelt kérdés

Szóval vannak anyajegyek az arcomon, a szám szélén is, és az orrom mellett is egy kicsit nagyobb, meg még kisebbek az arcom egyik oldalán.

Nos, engem ez egész életemben nagyon idegesített, mindig takarom, néha már csak megszokásból, és eléggé elveszi az önbizalmam is.

Szerintetek ha vannak anyajegyek az arcon, az csúnya?

Vagy fiúk, titeket zavar ha egy lánynak anyajegyek vannak az arcán?



2020. júl. 11. 21:11
 1/3 anonim válasza:
Nagyon nehéz látatlanban megmondani. Állhat jól is, de lehet elég előnytelen is esztétikai szempontból - bár ebben az esetben az anyajegyek (különösen a bőr felületéről kiemelkedőek) tudtommal eltávolíthatóak.
2020. júl. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon sok dologtól függ. Nem fogok álszenteskedni, hogy tök mindegy mennyi van, mekkorák, így is minden oké. Szerintem úgy is lesznek olyanok, akiket zavarni fog, és olyanok is, akiket nem. Szerintem ez nagyon sok dologtól függ, hogy zavaró-e, pl. hogy mekkorák azok az anyajegyek. Igazából láttam már rengeteg olyan embert, akinek az arcán volt néhány anyajegy, és ettől függetlenül tök szép volt az arcuk, nem volt zavaró. Olyan mennyiségű anyajegyet arcon pedig még nem láttam, ami úgy nagyon feltűnő lett volna.


Szóval én azt mondom, hogy maga a tény, hogy vannak anyajegyek az arcodon, az nem csúnya. Nagyon sok embernek van, csak lehet, hogy másokon nem annyira veszed észre, mert na, az ember mindig saját magán jobban észreveszi a számára zavaró dolgokat. Szóval szerintem elég sok, és elég nagy mennyiségű anyajegyről kell beszélni ahhoz, hogy az tényleg csúnya legyen.

2020. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lanykent mondom engem ez egy fiun nem zavar
2020. júl. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!