Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kb mikor lesz olyan vonat...

Kb mikor lesz olyan vonat Mo-n mint Japánban?

Figyelt kérdés
2020. júl. 18. 13:36
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Mi a fenének? Mi lenne jó benne?
2020. júl. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Ez egy elég nagy találmány lenne ès nem tudom mi bajod van vele.

De ennèl egyébként is csak szinte jobb lehet.

2020. júl. 18. 20:09
 13/31 anonim ***** válasza:

'wishful thinking'


Attol nem lesz gyors vonat, hogy te nagyon szeretned. Es attol igazabol nagyobb szuksegunk sincs ra egy ilyen kicsi orszagban.

2020. júl. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

De ember.. Ez nem azért lesz gyors mert èn szeretném..Egyèbkèn is most a Mávnál szerinted nem lenne jobb?

Egyébként meg azért mert te úgy gondolod hogy nincs rá szükség attól még lehet.

2020. júl. 18. 21:11
 15/31 anonim ***** válasza:

Gyerek lehetsz, vagy rendkívül tájákozatlan.

Azt tudo, hogy külön pálya kell neki. Ez így van. És hogyan? Milyen nyomon haladna? Hogyan lenne megoldva a biztosítása? Teljesen képtelenség a kiépítése.

És célszerűtlen.

Belföldi légi közlekedésre sincs kereslet.

Badarság ez az egész.

2020. júl. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy külön pálya kell neki még sok pènz, ès sok macera,de ennyi erővel Elon Musk is egy gyerek.

A Maglev hez is külön pálya kell.

2020. júl. 18. 22:25
 17/31 A kérdező kommentje:
Meg az új vonatokon kívül mèg sok másban is lehetne fejleszteni.
2020. júl. 18. 22:27
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

na akkor kezdjuk ujra: egy ekkora orszagban meg egy gyorsvasuti rendszer is gazdasagtalan, pazarlo, felesleges, mert rettenetes penzekbe kerul a palya kialakitasa, uzemeltetese. a jelenlegire is alig van penz (sot, igazabol veszteseget termel), mibol gondolod hogy lenne a hipergyors vasutra?


igazat adok az elottem szoloknak, gyerek vagy meg, nem sok fogalmad van a vilagrol. nem baj ez, senki sem szuletik ugy hogy mindent tudjon.

2020. júl. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Nagyokos, a Maglev vonatokból összesen kettő van, ami rendes utasforgalmat bonyolít. Sehol máshol nincs.

ismét leírom: mi célt szolgál egy olyan nagy sebességű vonathálózat, amelyre csak gyerekes fantáziában van szükség?

A vicc kedvéért engedjük meg, hogy felépül. A jegyek legalább 5-6-szor lennének magasabbak. Lásd a Concorde gépeket. Csak gazdag üzletemberek engedhették meg maguknak.

A kereken guruló gyorsvasutak (pl. TGV) is külön pályát igényelnek, és egészen másfajta biztosítóberendezéseket.

Ha nálunk egy autó áthajt a síneken, elcsapja a gyorsvonat 3-400 méter is lehet, mire megáll a szerelvény, pedig csak 80-110 körüli sebességről kell megállítani. Egy 400 felett robogó vonatnál ez több kilométer is lehet.

Az égvilágon semmi értelme. Most is kihasználatlan a vasút.

2020. júl. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

18 as ne nèzz hülyènek, mert teljesen tisztában vagyok hogy milyen csóró Magyarország ès mennyibe kerülne. De azért mert te nem akarod vagy nem èri meg,attól ha az emberek úgy döntenek akkor lessz.

De akkor hozzá teszem hogy szerintem sem lesz.Csak azt írtam hogy a mostani több órás kèsèsnèl jobb lenne.De ha ilyen válaszokat írsz te sem tudhatsz róla túl sokat.

2020. júl. 19. 10:39
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!