Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha beindul megint a járvány...

Ha beindul megint a járvány magyarországon akkor megint iskolazár lesz?

Figyelt kérdés
Mivel azt látom hogy kicsit nőtt a fertőzöttek száma így elgondolkodtam azon, hogy megint lesz-e iskolazár vagy sem

2020. júl. 19. 01:30
 1/4 anonim válasza:
89%
Ezt még nem tudja senki sem, de remélem nem lesznek bezárva az iskolák.
2020. júl. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
remélem zárva lesznek. Nagyon jól éreztem magamat a karantén alatt.
2020. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Nem kizárt, de nem fogják országos szinten elrendelni, hanem a kisebb gócoknál az iskola fenntartója dönt a távoktatàsról, így például a borsodi zsákfalvakba nem zárják be a sulikat.


Remélem nem kell átállni megint, végzős leszek, a 3 hónap alatt teljesen kiégtem, valamint az èlettől is elment a kedvem. De erről majd az operatív törzs + kormány fog dönteni.

2020. júl. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%

Én vagyok az Operatív Törzs


Ezennel elrendelem, hogy az iskolák Augusztus 15-től megnyitják kapuit. Külön fontos tájékoztatnom arról kedves Diákokat és Tanárokat, hogy az Augusztus 15 és Március 14 közötti időszakban az órarendbeosztást is átreformáltuk, mi szerint heti 58 óra lesz megtartva annak érdekében, hogy pótolni tudják a járvány okozta lezárások miatti elmaradást, továbbá visszavezetjük a szombati tanítást. További kérdésekért forduljanak az Oktatási Minisztériumhoz.

Megértésüket köszönjük!

2020. júl. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!