Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hallottam, hogy megnézhető és...

Petee2107 kérdése:

Hallottam, hogy megnézhető és le is tölthető telektérkép. Azt hol találom?

Figyelt kérdés
Internetes elérhetőség kellene ugye. Az is jó lenne, ha gps koordinátáit megnézhetném a telekhatáraimnak, helyrajzi szám alapján. Szeretném telekszomszéddal egyetemben elkerülni a ~50.000,-ft.-ért való hiteles kimérést. Ha koordináta megvan, abból cm-es pontossággal kimérhető a telekhatár és a hivatalos mérés ugyanazt adná. Munkagépek gps-el, cm-es pontossággal dolgoznak. Egy ilyennel lenne koordináta esetén a kimérés, ami ingyen történne.

2020. júl. 19. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgy tudom hogy az e-közmű weboldalán ezek fentvannak, viszont ügyfélkapu szükséges hozzá hogy tudd használni.

Többféle réteget fogsz látni, csatorna, áram víz stb, legalul fogod találni a HRSZ határokat.

2020. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogyha ez nem elég, akkor amire tudok gondolni hogy a településed önkormányzatától tudsz kérni egy térképmásolatot, amin csak a te telked szerepel és annak a határai, azt hiszem pár ezer forintért.
2020. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Nagyon hasznos volt! Megoldott több problémát is! Sőt szomszédi egyet nem értés tisztázására is jó volt másoknál is!
2020. júl. 20. 14:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!