Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek egy lánynál...

Fiúk, szerintetek egy lánynál mennyire engedhető el a narancsbőr?

Figyelt kérdés
Mennyire veszitek azt figyelembe, ha pl valakinek kerek a feneke, de narancsbőrös? Szerintetek gusztustalan? Melyik test részen nem tudjátok "elnézni"?
2020. júl. 20. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
Fejjen annyira nem szép de sok ember él a földön mindenkinek más az izlése nekem nem annyira tetszene és nem a fenék a lényeg meg hogy mekkora a mell. Meg mint mondtam sok ember él a földön valakinek akár jól is állhat a narancs szinű bőr
2020. júl. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bocsi, de, lehet félreértettelek, (remélem csak viccnek szántad) de ugye tudod, hogy a "narancsbőr" az nem narancssárga színű bőrt jelent?

(Ha viccnek írtad, akkor én kérek elnézést :D)

2020. júl. 20. 17:11
 3/3 anonim ***** válasza:
67%

Most még fiatal vagyok, szóval őszínte leszek, zavarna egy kicsit, de nem taszítana.

Idősebb koromban pedig biztosan nem ez lesz a lényeg.

2020. júl. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!